Emil Kjær

Emil Kjær

General Manager

Emil wykorzystuje swoją wiedzę, aby zmienić coś w sektorze finansowym. Studiował na University of Southern Denmark (SDU) i od 2013 roku jest dyrektorem generalnym Intelligent Banker, gdzie pomógł ponad 500.000 użytkownikom z całego świata zaspokoić ich potrzeby finansowe. Intelligent Banker, firma stojąca za Moneezy, jest jednym z wiodących graczy w branży i zdobyła kilka nagród za swój sukces, w tym nagrodę "Børsen Gazelle" od 2014 do 2018 roku, nagrodę "Væksthus Syddanmark Growth Award" w 2018 roku oraz uznanie EY jako Przedsiębiorcy Roku 2016.

Napisane przez Emil Kjær

29 stycznia 2024
Szybka pożyczka
Sprawdź, jak zdobyć szybkie pieniądze, czy to poprzez pożyczkę, kartę kredytową czy przekroczenie konta bankowego. Wybierz najlepszą opcję finansową dla siebie.
Czytaj więcej
22 stycznia 2024
Zaplanuj swoje wydatki na kolejnych 6 miesięcy
Oszczędzanie nie jest Twoją najmocniejszą stroną? Tutaj znajdziesz oszczędnościowe life-hacki, aby podrasować swoje konto.Dowiedz się więcej i rozpocznij teraz!
Czytaj więcej
15 stycznia 2024
Co lepsze: kredyt samochodowy czy leasing samochodu?
Czy zamierzasz kupić nowy samochód, ale nie masz wystarczająco dużo pieniędzy? Dowiedz się więcej o kredytach samochodowych i leasingu samochodowym tutaj.
Czytaj więcej
8 stycznia 2024
Pożyczka studencka- alternatywa dla napiętego budżetu
Najlepsze sugestie, jak sobie radzić jako student. Dowiedz się tutaj więcej na temat budżetów, pożyczek studenckich i innych zagadnień. Czytanie w ciągu 2 minut
Czytaj więcej
1 stycznia 2024
5 pomysłów na biznes, które możesz zacząć już teraz za mniej niż 10 000 PLN
Czy chcesz mieć własny biznes lub znaleźć dodatkowe źródło dochodu? Odkryj pięć pomysłów na biznes, które możesz rozpocząć teraz, przy ograniczonym budżecie.
Czytaj więcej
25 grudnia 2023
Wszystko co musisz wiedzieć o BIK
Kto trafia do BIK? W jaki sposób można poprawić swoją zdolność kredytową? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdują się w niniejszym artykule. Dowiedz się więcej
Czytaj więcej
18 grudnia 2023
RRSO – co to jest i gdzie się tego używa?
Czy wiesz, czym jest RRSO i jak może wpłynąć na twoją pożyczkę? Dowiedz się, jak RRSO może pomóc Ci podejmować lepsze decyzje finansowe. Dowiedz się więcej.
Czytaj więcej
11 grudnia 2023
Co to jest zdolność kredytowa
Zdolność kredytowa - przewodnik wyjaśniający, jak korzystne jest posiadanie dobrej historii kredytowej podczas ubiegania się o pożyczkę. Dowiedz się więcej.
Czytaj więcej
4 grudnia 2023
Top 5 modeli budżetowania osobistego
Łatwe oszczędzanie: dowiedz się, jak przejąć kontrolę nad swoimi finansami, korzystając z naszego przewodnika po 5 najskuteczniejszych metodach budżetowania.
Czytaj więcej
27 listopada 2023
Karta kredytowa Apple – otrzymaj więcej z przyszłości
Apple stworzyło kartę kredytową, która jest wygodna w użyciu. Dowiedz się więcej o Apple Pay i Karcie Kredytowej Apple oraz złoż dzisiaj wniosek. Kontynuować...
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved