Karta kredytowa Apple – otrzymaj więcej z przyszłości

Share
Tweet
Share

Przybył wujek Apple Pay i jak sama marka zapowiada, wprowadzając ten produkt rozpoczyna walkę z oszustwami związanymi z kartami kredytowymi.

Niezależnie od tego, czy ta walka będzie przypominać Grę o Tron, czy też odbędzie się to spokojnie bez echa to już dziś powinieneś zapamiętać nazwę tego nowego produktu: karta kredytowa Apple.

Karta kredytowa Apple

Właśnie, teraz gdy jeden bum technologiczna ustał to powstaje nowy. Apple ponownie rozszerza swoją gamę produktów – tym razem o nowe rozwiązanie płatnicze, Apple Pay.

Karta kredytowa Apple jest nową usługą bankowa, która została zapoczątkowana wiosną 2019 roku i jest tworzona we współpracy z Goldman Sachs i Master Card.

Karta kredytowa według Apple jest uzupełnieniem usługi Apple Pay, która daje użytkownikowi możliwość tworzenia przeglądu wydatków, pożyczek i nagród za pomocą aplikacji Apple Cash.

Nagrody... myślisz sobie. Kiedy ostatnio zostałem nagrodzony za wydawanie pieniędzy? Niemniej jednak, Apple po raz kolejny przekracza granice... Korzystając z karty kredytowej Apple jako użytkownik, za każdym razem będziesz otrzymywał 2 procent wydanej kwoty (to się nazywa traktowanie) w formie Daily Cash w nagrodę, które będą mogły zostać wykorzystane wszędzie tam, gdzie zechcesz.

Apple stawia na przyszłość a według nich, to właśnie jest przyszłość!

Nowe słowo w walce z oszustwami związanymi z kartami kredytowymi

Ale w jaki sposób chcą zwalczać oszustwa na kartach kredytowych? (może to brzmieć całkiem znajomo)

Amerykański tech-guru stwierdził, że zastąpi zabezpieczający kod CVV na karcie, dynamicznym kodem CVV, który będzie się zmieniał za każdym razem, gdy tylko karta zostanie użyta. Tak jak wąż, który zmienia skórę.

Oczywiście możesz pomyśleć, że jest to kolejna sztuczka z serii z wielkich tech-gigantów po to by móc mieć na nas oko.

Jednak jak twierdzi Apple, nie będą oni otrzymywli żadnych informacji o tym, co kupiłeś, gdzie kupiłeś i za jaką kwotę.

Apple oczywiście jak zwykle zadbał o wyjątkowość swojego produktu, dlatego też ich karta kredytowa będzie dostępna w wersji tytanowej z designem, który tylko Apple może stworzyć. 

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, Apple stawia na przyszłość, dlatego ich karta nie posiada ani numeru ani już wcześniej wspomnianego kodu zabezpieczający CVV.

A więc gdzie zostaną zapisane wszystkie informacje? Oczywiście w aplikacji, gdzie znajdziemy przegląd swoich finansów: Apple Cash.

Zanim powiesz” nie dziękuję” karciekredytowej Apple ze względu na ograniczenia z jakich Apple Pay było dotąd znane, to powinieneś wiedzieć, że karta ta bez problemu może być używana w miejscach, gdzie korzystanie z Apple Pay nie było możliwe.

A jeśli w zasięgu ręki posiadasz nowszą wersję iPhona to możesz jeszcze dalej wybiec w przyszłość, korzystając z Touch ID lub Face ID, gdyż właśnie w tym sposobem zatwierdzisz każdy swój zakup.

Witamy na karcie kredytowej Apple! Witamy w przyszłości!

Autor:
Emil Kjær
Emil Kjær
General Manager

Emil wykorzystuje swoją wiedzę, aby zmienić coś w sektorze finansowym. Studiował na University of Southern Denmark (SDU) i od 2013 roku jest dyrektorem generalnym Intelligent Banker, gdzie pomógł ponad 500.000 użytkownikom z całego świata w zaspokojeniu ich potrzeb finansowych.

Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved