logo
Bezpłatna i bezpieczna usługa
Większa ilość ofert
Większa ilość zatwierdzonych pożyczek
Kwota pożyczki
100 - 5000 zł
Okres kredytowania
5 - 50 dni
RRSO
0 - 1009,48%
Min. wiek
18 - 80 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

Spis treści

SolCredit

Darmowe porównanie ofert pożyczek

SolCredit to firma założona w 2011 roku, posiada siedziby w 7 krajach z bazą równą 6 000 000 klientów. Głównym produktem są krótkoterminowe pożyczki. Jedną z zalet firmy jest elastyczność, gdzie to pożyczkobiorca wyznacza kwotę i termin do spłaty pożyczki. Także technologia na wysokim poziomie wyróżnia firmę jako jedną z szybszych porównywarek pożyczek 

SolCredit oferuje profesjonalną pomoc w znalezieniu ofert pożyczek odpowiadających indywidualnym potrzebom klientów. Zaletą porównywarki SolCredit jest oszczędność czasu, brak kolejek, poręczycieli i formalności. Serwis dostępny jest 24/7 co daje możliwość składania wniosków o dowolnej porze, przy czym warto jednak zaznaczyć, iż weryfikacja wniosków następuje tylko w godzinach pracy wybranej przez siebie firmy pożyczkowej

Jak dostać pożyczkę w SolCredit?

  • Wybierz kwotę i czas na spłatę
  • Wypełnij formularz i wyślij wniosek
  • Pobierz pieniądze nawet w 4 min*

*czas jest uzależniony od godzin pracy pożyczkodawcy.

Jak spłacić pożyczkę w SolCredit?

Pożyczka zarówno jak jej spłata uzależniona jest od wierzyciela i polityki firmy, dlatego warto zapoznać się z regulaminem pożyczki przed jej zaciągnięciem.

Wyjątkowy okres spłaty

SolCredit specjalizuje się głównie w pożyczkach krótkoterminowych przez internet. Firma posiada w swojej ofercie chwilówki od 100 do 5.000 zł, których okres spłaty to od 5 aż do 120 dni. Nowi klienci mogą liczyć na pożyczkę za darmo.

Na co warto zwrócić uwagę?

Szybka pożyczka wiąże się z wieloma pytaniami, na które nie ma jednoznacznej odpowiedzi, jednakże najważniejszymi aspektami chwilówek są: kwota, stopa procentowa, warunki, polityka firmy oraz wartość pożyczki.

SpeakerCamera
07.17
SolCredit

Alternatywy dla SolCredit

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Cashtero logo
Pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę
Żadnych ukrytych opłat
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved