logo
Kwota pożyczki
500 - 100 000 zł
Okres kredytowania
3 - 120 miesięcy
RRSO
0 - 11,25%
Min. wiek
18 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

Spis treści

Santander

Banków w Polsce jest wiele, co jest bardzo korzystne, ponieważ zwiększa szansę na znalezienie banku, którego oferta odpowiada Twoim oczekiwaniom i wymaganiom. Proste, osobiste i uczciwe - czy te słowa przemawiają do Ciebie? W takim razie może się okazać, że Santander Polska jest bankiem dla Ciebie! Ale czym jest Santander Bank? Jest to bank polski, który wraz z 10.726 współpracownikami jest częścią Banco Santander. To globalna grupa działająca w aż 45 krajach, zatrudniająca ponad 200 000 pracowników i mająca na koncie 144 mln klientów. Pracują, aby osoby i firmy mogły się rozwijać i urzeczywistniać ich marzenia i pomysły. Dążą do tego, aby być bankiem nowoczesnym, stawiającym na innowacyjność, dobre doświadczenie klienta i cyfryzację. 

W 2019 roku Santander otrzymał nagrodę dla najbardziej stabilnego banku na świecie po opublikowaniu indeksu Dow Jones Sustainability Index (DJSI). Działają na rzecz bycia odpowiedzialnym bankiem, który chroni środowisko i zwraca społeczeństwo. 

Santander Bank – rodzaje pożyczek

Aby ludzie i firmy mieli najlepsze warunki na drodze do rozwoju i realizacji swoich pomysłów, koniecznych jest kilka różnych czynników. Dlatego Santander oferuje swoim klientom duży wybór usług. Santander bank  jest jednym z największych graczy na polskim rynku, jeśli chodzi o finansowanie pojazdów. Oferują również pożyczki osobiste, konta oszczędnościowe i karty kredytowe. Santander bank ułatwia sprawy bankowe swoich klientów za pośrednictwem swojej aplikacji. Aplikacja zapewnia dostęp do kredytów, kart i kont oszczędnościowych, gdziekolwiek jesteś. 

Pożyczka online: pożycz 500 – 92.000 PLN, które możesz wykorzystać do sfinansowania wszystkiego, co chcesz. Bez ukrytych opłat z okresem spłaty od 3 miesięcy do 10 lat. Przeczytaj więcej w sekcji „Prywatne pożyczki Santander”.

Samochód: czy Twoje auto nie nadaje się już do szybkiej jazdy, czy liczba członków rodziny przekroczyła liczbę miejsc, czy po prostu chcesz nowy samochód z nieco większą liczbą funkcji? W banku konsumenckim Santander możesz ubiegać się o pożyczkę na samochód bezpośrednio u dealera samochodowego, a także możesz ubiegać się o pożyczkę prywatną, jeśli kupujesz od osoby prywatnej. Santander współpracuje z setkami autoryzowanych dealerów samochodowych w całym kraju, aby zapewnić swoim klientom wiarygodne zakupy na uczciwych warunkach.  

Pożyczki rekreacyjne: czy nadszedł czas, aby spełnić marzenie z dzieciństwa o wakacjach w przyczepie kempingowej? A może jesteś zainteresowany kupnem kampera, motocykla, skutera lub quada? Pożyczki w banku Santander to pomoc w realizacji marzeń na świeżym powietrzu. Za pośrednictwem Santander Bank możesz łatwo znaleźć sprzedawców oferujących finansowanie za pośrednictwem Santander. 

Leasing prywatny: leasing prywatny jest alternatywą dla zakupu nowego samochodu. Santander bank pomaga zarówno osobom prywatnym, jak i firmom znaleźć dealerów samochodowych do prywatnego leasingu za pośrednictwem Santander. Daje możliwość wynajmu samochodu na dłuższy okres i samodzielnego decydowania o czasie wynajmu, przebiegu i miesięcznym koszcie. 

Konto oszczędnościowe: z kontem oszczędnościowym Santander możesz bezpiecznie oszczędzać w stabilnym i odpowiedzialnym banku. Konto oszczędnościowe posiada zarówno oprocentowanie oszczędności, jak i gwarancję depozytu. Powodów do oszczędzania pieniędzy jest wiele – od konkretnych marzeń i pomysłów po tworzenie bufora finansowego. 

Karta kredytowa: Santander card to karta kredytowa, która nadaje się zarówno do wypoczynku, jak i codziennego życia. Przeczytaj więcej w sekcji „Karty kredytowe Santander”. 

Firmy: santander oferuje zarówno produkty korporacyjne, jak i usługi biznesowe, takie jak rozwiązania płatnicze dla sklepów stacjonarnych i internetowych, a także finansowanie samochodów. 

Szybka pożyczka w Santander

Czasami kończysz w sytuacjach, w których przy kasie może pojawić się dodatkowy dzwonek. Dzięki pożyczkom Santander możesz sfinansować wszystko, co chcesz - tylko Ty wiesz, czego potrzebujesz! Zamierzasz wreszcie zająć się remontem kuchni, czy masz inny projekt lub pomysł, który chcesz zrealizować? W takim przypadku bardzo pomocna może być pożyczka prywatna w wysokości od 500 do 92.000 złotych. Jest to pożyczka in blanco i dlatego nie wymaga dostarczenia przedmiotu jako zabezpieczenia pożyczki. Oprocentowanie uzależnione jest od kwoty pożyczki oraz indywidualnej sytuacji finansowej pożyczkobiorcy. Okres spłaty wynosi od 2 do 12 lat. Bank konsumencki Santander wierzy w przejrzystość i dlatego zdecydował się nie pobierać żadnych ukrytych opłat: 

 • Pożyczki bez informacji konfiguracyjnych
 • Pożyczki bez opłaty lotniczej (dla płatności poleceniem zapłaty)
 • Spłać wcześniej pożyczkę lub dokonaj dodatkowych płatności - całkowicie bezpłatnie

Ubezpieczenie pożyczki: w związku z zaciągnięciem pożyczki prywatnej możesz również skorzystać z ubezpieczeniem pożyczki. Jest to korzystne ubezpieczenie dające pożyczkobiorcy bezpieczeństwo. Jeśli zdarzy się coś nieprzewidywalnego i sytuacja życiowa nagle się zmieni, ochrona kredytu może pokryć i spłacić miesięczną kwotę nawet przez rok. Składka za ochronę pożyczki jest płacona w tym samym czasie co pożyczka i stanowi procent miesięcznego kosztu. Ochrona kredytu jest pobierana w związku z wnioskiem o pożyczkę prywatną lub w banku internetowym, jeśli masz już aktywną pożyczkę. 

Pożyczki prywatne Santander – kto może się ubiegać?

Wszyscy pożyczkodawcy/banki chcą mieć możliwość zapewnienia spłaty kredytu. Dlatego kredytobiorca musi spełnić pewne wymagania w połączeniu z zatwierdzonym raportem kredytowym. Informacja kredytowa skutkuje oceną kredytową - wyższa ocena kredytowa zwiększa szanse na otrzymanie kredytu. Aby ubiegać się o moją pożyczkę wymaga: 

 • Minimalny wiek 18 lat
 • Stały dochód w Polsce
 • Brak uwag do płatności lub długów u Komornika
 • Zameldowanie polskie

Współwnioskodawca zwiększa szanse na otrzymanie kredytu, podobnie jak możliwość uzyskania większej kwoty kredytu. 

Proces składania wniosków i płatność z Santander kredyt gotówkowy online

Ubieganie się o pożyczki Santander odbywa się szybko i łatwo online bezpośrednio na stronie internetowej. W ten sposób unikniesz frustrujących kolejek telefonicznych i niezręcznych wizyt w bankach - są lepsze rzeczy do spędzenia czasu! Proces aplikacji składa się z 3 kroków: 

 1. Wypełnij wniosek: oto osobiste oprocentowanie. Ten krok nie jest wiążący.
 2. Wybierz miesięczny koszt: wybierz okres spłaty, aby znaleźć miesięczny koszt, który najlepiej odpowiadało Twoim finansom.
 3. Podpisz: podpisz umowę za pomocą BankID.

W przypadku bankowości Santander pieniądze wpadają na Twoje konto w ciągu 1-3 dni roboczych. Trzeba dokładnie przemyśleć i rozważyć pożyczkę, dlatego Santander ma 14-dniowe prawo do odstąpienia od umowy, co zmniejsza liczbę dokumentów pospiesznych. 

Czy później zdałeś sobie sprawę, że Twoja pożyczka nie wystarczy, ale chciałbyś zwiększyć istniejącą pożyczkę? Wybierając santander logowanie przejdziesz do banku internetowego, w którym możesz sprawdzić, czy jest oferta podwyższenia pożyczki. Jeśli skrzynka odbiorcza ofert podwyżek jest pusta, zawsze możesz zwrócić się o pomoc w sprawie podwyżki poprzez Santander infolinia. 

Spłać swoją prywatną pożyczkę Santander

Bank Santander pożycza Ci pieniądze jako pożyczkobiorcy, abyś mógł zmaksymalizować swoją sytuację życiową, swoje projekty i pomysły. W zamian pożyczka musi zostać spłacona. Oprocentowanie uzależnione jest od indywidualnej sytuacji finansowej pożyczkobiorcy w związku z wnioskiem o pożyczkę. Miesięczny koszt jest taki sam co miesiąc, a okres spłaty to 2 - 12 lat. W każdej chwili możliwe jest dokonanie dopłat lub jednorazowa spłata całej pożyczki. Spłata odbywa się za pośrednictwem comiesięcznych płatności faktur, a wszystkie informacje o płatności są dostępne w banku internetowym. W przypadku płatności poleceniem zapłaty faktury otrzymujesz online w banku internetowym. Jeśli nie spłacisz pożyczki w terminie, ryzykujesz dodatkowymi kosztami w postaci opłat za opóźnienie i przypomnienia.

Karta kredytowa Santander

Karty kredytowe Santander stanowią dodatkowy budżet i zapewniają trochę więcej swobody w codziennym życiu. Karta kredytowa MasterCard World Ellite to karta debetowa i kredytowa z wieloma korzyściami:

 • Nieoprocentowany kredyt do 60 dni
 • Darmowa wymiana walut
 • Ubezpieczenie podróżne jest wliczone w cenę
 • Program zwrotów: zwrot pieniędzy przy zakupach kartą Santander w ponad 200 sklepach internetowych
 • Ekskluzywne oferty i doświadczenia
 • Możliwość ochrony kredytowej: ubezpieczenie zapewniające dodatkowe zabezpieczenie

Aplikuj szybko i łatwo bezpośrednio na stronie. Wymogi są takie same jak w przypadku ubiegania się o pożyczkę prywatną - z tym wyjątkiem, że stały roczny dochód. Ty decydujesz czy chcesz zapłacić pełną kwotę, czy też chcesz podzielić płatności. Faktury i informacje o płatnościach są dostępne w banku internetowym. W razie wypadku możesz zablokować kartę bezpośrednio w aplikacji lub za pośrednictwem banku internetowego. 

Korzyści Santander Consumer Banku

Ważnym pytaniem, które należy zadać przy poszukiwaniu najlepszego banku / pożyczkodawcy jest: jakie są moje oczekiwania i jaki jest cel pożyczki? W związku z tym można następnie zestawić ze sobą zalety i wady. Może Santander Consumer Bank to idealny wybór dla Ciebie? Oto niektóre z zalet Santander: 

Bank z szeroką gamą produktów i usług - wszystko w jednym!

Odpowiedni zarówno dla osoby indywidualnej, jak i dla firmy

Szybka i łatwa aplikacja również online

SpeakerCamera
07.17
Santander

Alternatywy dla Santander

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Cashtero logo
Pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę
Żadnych ukrytych opłat
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved