logo
Kwota pożyczki
1000 - 25 000 zł
Okres kredytowania
24 - 36 miesięcy
RRSO
0 - 94,61%
Min. wiek
18 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

Spis treści

Profi Credit

Profi Credit zostało założone w 1994 roku i pierwotnie nosiło nazwę Profireal.Profi Credit zapewnia pożyczki pozabankowe, które są szybkie, krótkoterminowe i można je uzyskać online. Termin płatności pożyczek krótkoterminowych jest rzędu kilku dni. Przy pożyczce krótkoterminowej nie ryzykujesz zadłużenia długoterminowego. Ale musi on zostać spłacony w całości i natychmiast.

Profi Creditcharakteryzuje się elastyczną kwotą i terminem spłaty. Możesz pożyczyć od 1.000 do 25.000 PLN. Kwotę ustalasz samodzielnie według swoich potrzeb i możliwości w kalkulatorze pożyczki. Nie potrzebujesz żadnego zabezpieczenia, aby udzielić kredytu - bez poręczyciela, bez hipoteki na nieruchomości wszystko odbywa się online bez zbędnych formalności.

Profi credit ile się czeka na pieniądze?

W większości przypadków pożyczkę otrzymasz już za pierwszą rozmową telefonicznąwystarczy połączyć się z Profi credit infolinia, a następnie wybraćProfi credit kontakt. Wartość Chwilówki i czas spłaty muszą być najpierw zweryfikowane, dlatego rozmowa telefoniczna jest wymagana do zebrania podstawowych danych osobowych. 

Profi credit logowanie

Aby zalogować się do Profi credit panel klienta wystarczy wejść na stronę główną firmy i na samym dole w zakładce FAQ znaleźć ową strefę klienta, a następnie zalogować się do konta używając swojego emaila lub peselu i podanego wcześniej hasła. 

Pożyczka online na specjalnych warunkach

Poprzez dołączenie do klubu dobrego klienta otrzymujesz wiele korzyści płynących z pożyczania online. Aby dołączyć do klubu VIP trzeba spłacić sowią pierwsza pożyczkę w terminie nie większym niż 6 miesięcy. Profi credit online dla stałych klientów oferuje pożyczki na specjalnych warunkach; jeszcze bardziej uproszczony proces wnioskowanie o pożyczkę, specjalną infolinie dla klubowiczów. 

SpeakerCamera
13.10
Profi Credit

Alternatywy dla Profi Credit

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Cashtero logo
Pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę
Żadnych ukrytych opłat
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved