logo
Kwota pożyczki
500 - 10 000 zł
Okres kredytowania
30 - 45 dni
RRSO
0 - 513,92%
Min. wiek
21 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

Pożyczka Plus

Pożyczka plus jest częścią grupy biznesowej typu FinTechAventus Group.  Jest to zatem firma z ogromnym doświadczeniem, która posiada szereg nagród i certyfikatów w zakresie pożyczek pozabankowych.Szybkość, przejrzystość i doskonała jakość obsługi klienta - to cechy charakteryzujące jednego z czołowych dostawców pożyczek pozabankowych.

Firma opiera się na odpowiedzialnym udzielaniu pożyczek i przestrzega kodeksu etycznego poprzez udzielanie pożyczek osobom, które są zdolne do spłaty w określonym terminie. Pożyczka plus oferuje kilka rodzajów pożyczek. Najważniejsze są jednak szybkie pożyczki o krótkich terminach.

Jako, że wszystkie chwilówki w Polsce mają krótki termin spłaty, tak i Pożyczkaplus nie odbiega za daleko od tej definicji. Jej czas spłaty to okres do 35 dni maksymalnie. 

Szybka pożyczka pozabankowa w Pożyczka plus dla nowych klientów za darmo!

Pierwsza pożyczka dla nowych klientów do 1200 złotych z zerowym oprocentowaniem. 

Jednak, jeżeli potrzebujesz większej pożyczki, nie będzie z tym problemu, gdyż firma oferuje pożyczki w wysokości od 200 złotych do aż 10.000 złotych z okresem spłaty od 30-35 dni 

Jak uzyskać szybką pożyczkę w PożyczkaPlus?

Zgłoszenie może wysłać każdy. Możesz łatwo złożyć wniosek online lub telefonicznie. Przede wszystkim wypełnij formularz online lub skontaktuj się z Pozyczka plus, korzystając z linii telefonicznej obsługi klienta. Następnie Twój wniosek jest rozpatrywany, a pieniądze są wysyłane w ciągu 15 minut od zatwierdzenia. Zaletą jest to, że wniosek jest rozpatrywany natychmiast. W ten sposób można skorzystać z szybkiej pożyczki wieczorem.

Jak można spłacić pożyczkę?

Szybką pożyczkę należy spłacić w terminie, przelewem na rachunek jednego z banków firmy. W przypadku, gdy nie jesteś w stanie spłacić obecnej pożyczki, skontaktuj się z biurem obsługi klienta. Lub skorzystaj z opcji refinansowania (Pozyczka plus na raty) obecnej pożyczki i zyskaj na czasie.

Pożyczka plus logowanie

Opcja Pożyczka plus zaloguj to prosty sposób na wgląd do swojego konta, wystarczy zalogować się na stronie wwwPożyczka plus pl, a następnie wpisać swój login i hasło. W przypadku gdy nie pamiętasz hasła, możesz skorzystać z opcji przypomnij hasło. 

SpeakerCamera
10.32
Pożyczka Plus

Alternatywy dla Pożyczka Plus

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved