logo
Kwota pożyczki
500 - 10 000 zł
Okres kredytowania
30 - 45 dni
RRSO
0 - 513,92%
Min. wiek
21 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

Spis treści

Pożyczka Plus

Pożyczka plus jest częścią grupy biznesowej typu FinTechAventus Group.  Jest to zatem firma z ogromnym doświadczeniem, która posiada szereg nagród i certyfikatów w zakresie pożyczek pozabankowych.Szybkość, przejrzystość i doskonała jakość obsługi klienta - to cechy charakteryzujące jednego z czołowych dostawców pożyczek pozabankowych.

Firma opiera się na odpowiedzialnym udzielaniu pożyczek i przestrzega kodeksu etycznego poprzez udzielanie pożyczek osobom, które są zdolne do spłaty w określonym terminie. Pożyczka plus oferuje kilka rodzajów pożyczek. Najważniejsze są jednak szybkie pożyczki o krótkich terminach.

Jako, że wszystkie chwilówki w Polsce mają krótki termin spłaty, tak i Pożyczkaplus nie odbiega za daleko od tej definicji. Jej czas spłaty to okres do 35 dni maksymalnie. 

Szybka pożyczka pozabankowa w Pożyczka plus dla nowych klientów za darmo!

Pierwsza pożyczka dla nowych klientów do 1200 złotych z zerowym oprocentowaniem. 

Jednak, jeżeli potrzebujesz większej pożyczki, nie będzie z tym problemu, gdyż firma oferuje pożyczki w wysokości od 200 złotych do aż 10.000 złotych z okresem spłaty od 30-35 dni 

Jak uzyskać szybką pożyczkę w PożyczkaPlus?

Zgłoszenie może wysłać każdy. Możesz łatwo złożyć wniosek online lub telefonicznie. Przede wszystkim wypełnij formularz online lub skontaktuj się z Pozyczka plus, korzystając z linii telefonicznej obsługi klienta. Następnie Twój wniosek jest rozpatrywany, a pieniądze są wysyłane w ciągu 15 minut od zatwierdzenia. Zaletą jest to, że wniosek jest rozpatrywany natychmiast. W ten sposób można skorzystać z szybkiej pożyczki wieczorem.

Jak można spłacić pożyczkę?

Szybką pożyczkę należy spłacić w terminie, przelewem na rachunek jednego z banków firmy. W przypadku, gdy nie jesteś w stanie spłacić obecnej pożyczki, skontaktuj się z biurem obsługi klienta. Lub skorzystaj z opcji refinansowania (Pozyczka plus na raty) obecnej pożyczki i zyskaj na czasie.

Pożyczka plus logowanie

Opcja Pożyczka plus zaloguj to prosty sposób na wgląd do swojego konta, wystarczy zalogować się na stronie wwwPożyczka plus pl, a następnie wpisać swój login i hasło. W przypadku gdy nie pamiętasz hasła, możesz skorzystać z opcji przypomnij hasło. 

SpeakerCamera
14.28
Pożyczka Plus

Alternatywy dla Pożyczka Plus

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved