logo
Kwota pożyczki
500 - 4000 zł
Okres kredytowania
1 - 5 miesięcy
RRSO
149,15 - 506,29%
Min. wiek
18 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

Spis treści

Provident

Najstarsza firma pożyczkowa w Polsce. Provident to międzynarodowa instytucja finansowa działająca w Polsce od ponad 20 lat, jest ona częścią grupy International Personal Finance.

Provident Polska działa w segmencie pożyczek poza bankowych, których udziela z możliwością miesięcznej bądź tygodniowej raty.

Firma oferuje szereg usług dopasowanych do potrzeb klienta, tak by każdy mógł znaleźć pożyczkę dla siebie.

Provident obsługa klienta

Provident to firma, która interesuje się dobrem klienta, dlatego oferuje szybkie pożyczki osobom o niskich dochodach, ale też stara się zapewnić im edukację finansową niezbędną do lepszego zarządzania pieniędzmi.

Rodzaje produktów finansowych oferowanych przez Provident:

Pożyczka ”5x0”

W Provident nowi klienci mają możliwość skorzystania z darmowej pożyczki na raty. Pożyczka ”5x0” dostępna jest w kwocie w wysokości od 500 do 2 000 zł i jest rozłożona na 5 równych rat. Pożyczka jest darmowa, co oznacza, że klient zwraca dokładnie tyle ile pożyczył. RRSO pożyczki ”5x0” wynosi 0 proc.

Pożyczka Dopasowana

Pożyczka dopasowana dostępna jest w dwóch wygodnych opcjach:

  • wypłata w gotówce
  • wypłata na konto

Pożyczka ta daje możliwość otrzymania nawet do 15 000 zł. Na spłatę zobowiązania mamy od 3 do 24 miesięcy a uzyskaną kwotę możemy przeznaczyć na dowolny cel.

Pożyczka samoobsługowa

Pożyczka samoobsługowa to pożyczka online, jest to bardzo wygodna opcja pożyczania bez wychodzenia z domu, gdyż wniosek o pożyczkę można złożyć przez internet. 

Kwota pożyczki waha się pomiędzy 300 a 20 000 zł, a okres kredytowania wynosi od 3 do 48 miesięcy.

Pożyczka dla firm

Wśród ofert pożyczek firmy Provident możemy również znaleźć propozycję pożyczki dla firm. Provident jako jedna z nielicznych firm na rynku posiada takie rozwiązanie w swojej ofercie. Wybierając opcje pożyczki dla firm, klienci mają możliwość pożyczenia do 15 000 zł na okres od 6 do 24 miesięcy. Pożyczkę można wykorzystać na dowolny cel związany z działalnością gospodarczą. Atutem pożyczki dla firm jest brak formalności, krótki okres rozpatrywania, wygodny harmonogram spłacania rat oraz możliwość wliczenia kosztów pożyczki w koszty prowadzonej działalności gospodarczej. Ponadto Provident daje gwarancję wygaśnięcia zobowiązania w przypadku śmierci Kredytobiorcy.

Provident jak sprawdzić zadłużenia?

Zaloguj się na swoje konto, wszystkie dane co do twojego zadłużenia i umowy znajdują się w sekcji “Moje konto”. Jeżeli nie pamiętasz hasła lub loginu, wystarczy, że klikniesz “przypomnij hasło”.

Warunki udzielania pożyczek w Provident

Ubiegając się o pożyczkę w firmie Provident należy spełnić kilka warunków takich jak: 

  • mieć ukończony 18 rok życia,
  • posiadać polskie obywatelstwo,
  • posiadać źródło stałego dochodu.

Provident ma stosunkowo niewielkie wymagania wobec potencjalnego pożyczkobiorcy, nie oczekuje podawania celu na jaki chcemy przeznaczyć otrzymaną kwotę. Istotne natomiast jest, by terminowo regulować swoje zobowiązania oraz przestrzegać warunków ustalonych w harmonogramie spłat, tym sposobem unikniemy dodatkowych opłat i zachowamy pozytywną historię kredytową.

W Provident logowanie jest proste!

Cały proces logowania w Provident jest banalnie prosty. Wystarczy, że klikniesz w provident zaloguj a następnie wpiszesz swój email i hasło. Jeżeli nie jesteś zalogowany na Provident Polska, wystarczy, że klikniesz w tekst “Złóż wniosek”. Rejestracja trwa zaledwie kilka minut!

SpeakerCamera
13.09
Provident

Alternatywy dla Provident

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Cashtero logo
Pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę
Żadnych ukrytych opłat
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved