logo
Kwota pożyczki
500 - 4000 zł
Okres kredytowania
1 - 2 miesiące
RRSO
0 - 811,95%
Min. wiek
18 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

Moneyman

Moneyman oferuje chwilówki na rynku polskim kazachstańskim i rosyjskim.O niezawodności MoneyMan świadczą nie tylko liczne pozytywne recenzje klientów na całym świecie. W ciągu roku działalności, firma otrzymała kilka prestiżowych nagród, z których najważniejsze to GlobalBanking & Finance Review Awards.

Moneyman - jak i ile pożyczyć?

Szybka gotówka nigdy nie była prostsza, wytaszczy wejść na stronę główna MOneyman i suwakiem wybrać kwotę pożyczki. Dla nowych klientów kwota ta zaczyna się od 500-2.500 złotych. Stali klienci mogą liczyć na kwotę aż do 4.000 złotych w okresie do spłaty dwóch miesięcy.

Jak złożyć wniosek?

Po pierwsze, aby złożyć wniosek trzeba podać swoje imię i nazwisko, numer PESEL, numer i serie dowodu osobistego, stan cywilny, adres zameldowania, informacje o miesięcznych zarobkach oraz ile osób pozostaje na utrzymaniu pożyczkobiorcy.

Szybka pożyczka nie powinna zająć więcej niż 10 min, dlatego w moneyman cały wniosek i starania o pożyczkę odbywa się online. 

  • Złóż wniosek na stronie głównej.
  • Poczekaj na pozytywną decyzję.
  • Otrzymaj pieniądze na swoje konto.

Moneyman jak spłacić pożyczkę?

Wystarczy zalogować się do konta, a następnie użyć opcji spłać pożyczkę, gdzie zostaniesz automatycznie przekierowany do strony zusługą ZPay. 

Spłaty pożyczki można także dokonać w sposób tradycyjny poprzez przelew bankowy na numer konta, w którym znajduje się pożyczkobiorca. Ważnym aspektemjest wpisanie numeru pożyczki w tytule przelewu.

Moneyman kiedy przelew?

Ważne, aby sprawdzić w swoim banku godziny księgowań przelewów. Przelew jest błyskawiczny, jeżeli wierzyciel i pożyczkobiorca posiadająrachunek w tym samym banku. 

SpeakerCamera
10.32
Moneyman

Alternatywy dla Moneyman

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved