logo
Kwota pożyczki
0 zł
Okres kredytowania
Karta debetowa
RRSO
0%
Min. wiek
18 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

Spis treści

Monese

Monese to Bankowość wirtualna odnosi się do dostępu do instytucji bankowych i ich funkcji online bez konieczności fizycznego stawania się w oddziale banku. Wiąże się to z udostępnieniem różnych usług bankowych poprzez szerokie wykorzystanie IT bez konieczności wychodzenia z domu.

Monese co to jest bankowość wirtualna?

Monese to instytucja finansowa, która świadczy tradycyjne usługi bankowe online. Oznacza to, że klient może starać się o konto, otrzymać pożyczki online, płacić rachunki online, a nawet wypłacać i wpłacać pieniądze, kiedy tylko zechce. Czasami także nazywane zdalną bankowością, bankowością internetową i bankowością telefoniczną

Aplikacja Monese

Zasadniczo bank wirtualny działa, umożliwiając klientom prowadzenie kilku czynności biznesowych online jako usługę. Ich ogólne podejście pozostawałoby związane z fizyczną lokalizacją, na przykład z biurem oddziału. Banki wirtualne działają elektronicznie.

Wirtualne banki działają na 3 proste sposoby: założenie konta, utworzenie rachunku, a następnie przelewanie pieniędzy. 

  1. Tworzenie konta

Po pierwsze trzeba otworzyć rachunek w banku wirtualnym. Oznacza to, że dana osoba musi wypełnić wniosek online i dokonać wpłaty. Klient może przesłać formularz online lub po prostu go wydrukować i wysłać pocztą.

Aby dokonać wpłaty, trzeba przelać pieniądze do banku drogą elektroniczną lub wysłać gotówkę pocztą. Przed zakończeniem tego etapu bank może również zażądać od klienta skanu dowodu tożsamości.

  1. Wpłata środków

Jednym ze sposobów, w jaki wirtualny bank umożliwia wpłacanie pieniędzy na konto wirtualne, jest umożliwienie pracodawcy wpłaty/wypłaty bezpośrednio na konto.

Możliwe jest również przelanie środków z innego banku lub konta PayPal na swoje konto wirtualne. Bank Monese umożliwia klientom przesyłanie pieniędzy pocztą elektroniczną do wirtualnego banku.

  1. Wypłata środków

Podobnie jak w przypadku tradycyjnego banku, wirtualne banki również wydają karty debetowe, można starta się o pożyczkę online. Dzięki tym przepisom możesz kupować produkty tak, jak zwykle. Dodatkowo wirtualne banki dają możliwość opłacania rachunków online.

Mimo, że bank online nie posiada własnych bankomatów, umożliwia jednak obsługę wypłaty gotówki poprzez umożliwienie korzystania z bankomatu, który jest własnością innego banku. Jednak bank odpowiedzialny za bankomat najprawdopodobniej obciąży Cię opłatami za wypłatę gotówki.

Znaczenie bankowości online

Gwarantowane bezpieczeństwo

Jednym z jej dzisiejszych znaczeń jest zapewnienie bezpieczeństwa. Jest to ogromna odpowiedzialność, która jest jednym z głównych zadań banku, ponieważ banki na całym świecie zaczęły oferować bankowość internetową jako jedną z głównych usług.

Wirtualne banki wykorzystują wysoce bezpieczną platformę, która umożliwia szyfrowanie urządzeń, aby zagwarantować bezpieczeństwo wszystkich danych klientów. Z powodu braku i ochrony przed naruszeniem bezpieczeństwa, jesteś ostatecznie chroniony przed oszustwami internetowymi i jakimkolwiek włamaniem się na konto.

Niezawodność

Na Monese można polegać, nawet jeśli jesteś o krok od terminu zapłaty za rachunki. W zaciszu własnego domu możesz dokonywać transakcji online w dowolnym czasie i z łatwością. Co więcej, nie musisz przechodzić przez kłopoty związane z fizyczną obecnością przy ogromnej liczbie transakcji. Umożliwia to bezpieczny transfer środków całodobowy.

Brak ukrytych opłat

Jest całkiem normalne założenie, że przy wygodzie, jaką oferuje firma, istniałyby pewne ukryte opłaty związane z przeprowadzaniem transakcji online.

Jednak nie ma żadnych ukrytych opłat! Kiedy dokonujesz transakcji online, płacisz tylko za symboliczną wygodę transakcji, a reszta jest obsługiwana przez Twój bank.

Bank w Twoim domu

Rzeczywiście jednym z ważnych zalet jest fakt, że wygoda jest gwarantowana. Bank przenosi się do Twojego domu i nie musisz się przejmować wizytami czy spotkaniami z bankierem. Oznacza to, że nie musisz już czekać w długich kolejkach w banku. Niezależnie od tego, czy utkniesz w korku, czy w trakcie pilnej pracy, zawsze możesz sfinalizować transakcje w drodze.

Dzięki temu łatwiej jest potwierdzić saldo przed dokonaniem zakupów bezgotówkowych, aby uniknąć zakłopotania, jeśli na koncie nie ma wystarczających środków na zakup wszystkiego z listy zakupów.

Zarządzaj swoimi kontami 

Kolejną istotną cechą jest możliwość budżetowania i monitorowania konta poprzez dostęp do bankowości mobilnej i wydajną aplikację budżetową. Łatwiej jest monitorować wydatki w czasie rzeczywistym podczas dokonywania zakupów lub obliczania oszczędności i wydatków na miesiąc.

Oznacza to, że po dokonaniu transakcji nie musisz czekać na zakończenie dnia miesiąca, zanim sprawdzisz dzienniki transakcji.

SpeakerCamera
14.28
Monese

Alternatywy dla Monese

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved