logo
Kwota pożyczki
1000 - 200 000 zł
Okres kredytowania
12 - 120 miesięcy
RRSO
0 - 14,05%
Min. wiek
18 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

Spis treści

Bank Pekao

Bank Pekao to jeden z najbardziej znanych i doświadczonych pod względem żywotności na rynku banków w Polsce. Jest to uniwersalny bank istniejący w Polsce od 1929. Wieloletnia historia i doświadczenie banku zapewniają najwyższe standardy obsługi klienta.

Co oferuje Bank Pekao SA?

Pekao oferuje usługi finansowe dla firm i osób prywatnych. W ich ofercie znajdują się: fundusze inwestycyjne, ubezpieczenia, lokaty, rachunki oszczędnościowe, różnego rodzaju pożyczki, karty i przelewy oraz inne.

Jakie rodzaje pożyczek oferuje Bank Pekao?

Bank Pekao oferuje następujące rodzaje pożyczek:

Pożyczki konsumenckie:

Pożyczka gotówkowa na co tylko zechcesz: maksymalna kwota 200 000 PLN, na maksymalny okres 120 miesięcy ze specjalną ofertą spłaty dopiero po 3 miesiącach.

Refinansowanie, czyli spłata innych pożyczek: każdy rodzaj kredytu może być refinansowany, przeniesienie swoich pożyczek i konsolidacja to dobra opcja, aby zmniejszyć raty, pożyczka nawet do 200 000 PLN wraz z możliwością okresu spłaty do 10 lat.

Pożyczka na studia: maksymalnie 40 transz nawet do 1000 PLN każda.

Jakie są ogólne warunki uzyskania pożyczki na potrzeby osobiste od Pekao?

  • Wiek od 18 lat (osoby niepełnoletnie od 13 r.ż. mogą posiadać konto pod nadzorem rodzica)
  • Stabilny miesięczny dochód z kategorii dochodów akceptowanych: pensje, emerytury, samozatrudnienie, czynsze itp.
  • Dobra historia kredytowa: brak zaległości i innych niespłaconych długów w momencie wnioskowania o kredyt
  • Numer PESEL czy obywatelstwo polskie
  • Dokument tożsamości

Jak założyć profil zaufany pekao?

Zaloguj się na stronie banku i wykonuj instrukcję podane na stronie. Użyj zakładki bank pekao logowanie, to takie proste!

Profil zaufany to usługa oferowana przez Pekao, w której możesz wykonywać różne operacje:

Bankowość internetowa: usługa bankowości internetowej daje możliwość bezpiecznego wykonywania różnych operacji w zaciszu własnego domu. Możesz uzyskać informacje o rachunkach i kartach, dokonywać płatności i przelewów, analizować wydatki i budżet, wyznaczać cele do oszczędzania i zregenerować kod PIN do swojej karty Pekao. Za tę usługę pobierana jest miesięczna opłata administracyjna.

Jak płacić telefonem pekao?

Bankowość mobilna (aplikacja PeoPay): to aplikacja na telefon komórkowy, dzięki której możesz płacić rachunki skanując kod kreskowy, dokonywać przelewów (krajowych), otrzymywać pieniądze i uzyskiwać różne informacje o swoim koncie, takie jak: saldo, dane konta i transakcje, otwieranie kont. Mobile Banking zawiera również opcję, dzięki której możesz połączyć wszystkie swoje konta, w tym te z innych banków, w jednym miejscu, dzięki czemu możesz sprawdzać i śledzić wszystkie konta w jednym miejscu. Za tę usługę pobierana jest miesięczna opłata administracyjna.

Jakie są zalety pożyczki pekao?

Większe kwoty pieniędzy są dostępne w perspektywie średnio- lub długoterminowej

Symulator i kalkulator kredytowy

Jak wygląda proces uzyskania pożyczki od Banku Pekao?

Zawarcie pożyczki odbywa się w trzech krokach: wypełnienie formularza, podpisanie dokumentów i sfinalizowanie umowy. Czas trwania tego procesu zależy od klienta.

Do czego mogę wykorzystać usługi bankowości internetowej?

Możesz korzystać z tej usługi, aby płacić rachunki, dokonywać przelewów i sprawdzać saldo lub monitorować transakcje na koncie.

Czy istnieje możliwość spłaty kredytu z góry?

Istnieje możliwość wcześniejszej spłaty dowolnego rodzaju karty kredytowej lub kredytowej, wystarczy wypełnić wniosek o wcześniejszą spłatę, a po wykonaniu określonych czynności szczegółowe informacje na temat tego procesu są dostępne na stronie banku.

Jakie są możliwe zagrożenia związane z pożyczką Pekao?

Pożyczka Pekao, jak każda inna pożyczka, czy to bankowa czy pozabankowa, wiąże się z pewnym ryzykiem, ale wiele z tych ryzyk można zminimalizować kupując ubezpieczenie, które zapewnia ochronę na wypadek nieoczekiwanych i nieprzyjemnych zdarzeń, takich jak utrata pracy, niezdolność do pracy lub śmierć. W przypadku trudności finansowych zawsze warto skontaktować się z przedstawicielem kredytodawcy przed pojawieniem się zaległości.

Pekao - kontakt i relacje z klientami:

Pekao infolinia – w przypadku zgubienia lub kradzieży karty jest dostępne non stop. W przypadku innych informacji lub usług oferowanych przez Bank, program jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-21 oraz w weekendy w godzinach 8-20. Można się z nimi skontaktować telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem czatu dostępnego na stronie internetowej.

SpeakerCamera
14.28
Bank Pekao

Alternatywy dla Bank Pekao

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved