logo
Kwota pożyczki
1500 - 10 000 zł
Okres kredytowania
6 - 24 miesiące
RRSO
43 - 152%
Min. wiek
18 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

Monedo

Monedo należy do grupy Monedo SSl GmbH z głównym biurem w Hamburgu. Monedo to jedna z międzynarodowych firm, które zajmują się pożyczaniem pieniędzy w krótkim okresie czasowym. Egzystuje na pięciu rynkach i posiada ponad 2.800.000 klientów na świecie. Jako firma pozabankowa ma wiele do zaoferowania. Wyróżnia się między innymi elastycznością i przejrzystością. Monedo Pożyczka jest prosta i swoją innowacyjnością odbiega od tradycyjnych bankowych kredytów poprzez alternatywne rozwiązania pożyczkowe, które dają większy wybór potencjalnemu pożyczkobiorcy. 

Monedo przenosi usługi finansowe na wyższy poziom. Zaskakuje klienta i rozumie jego potrzeby. Uważa, że pożyczki muszą być mniej skomplikowane, bardziej elastyczne, muszą oferować większy wybór i ułatwiać życie klientom. Dlatego grupa Monedo stworzyła alternatywę dla konserwatywnego modelu kredytowego. Daje wiele możliwości zarabiania pieniędzy w dowolnym czasie i w jednym miejscu - z Monedo.

Monedo to miejsce, w którym spotykają się najlepsze mózgi finansów i technologii. Dzięki naszej unikalnej technologii scoringowej i procesowi pożyczek cyfrowych klienci otrzymują oferty i wypłaty 24/7. Przyszłość pożyczek cyfrowych. Zawsze bezpieczny, elastyczny i dostępny 

Głównymi zaletami są:

  • Wygoda co łączy się z łatwością wypełnienia wniosku online
  • Oferta chwilówka dopasowanego do każdego klienta, poprzez samodzielne doprecyzowanie kwoty i okresu spłaty
  • Całodobowa Dostępność poprzez opcje Monedo kontakt z Biurem Obsługi Klienta

Jak wypełnić wniosek?

  1. Wypełnij wniosek
  2. Otrzymaj ofertę
  3. Poczekaj na decyzję i na pieniądze

Monedo logowanie do konta

Monedo now logowanie do banku wystarczy użyć opcji Monedo zaloguj, aby uzyskać wgląd do swojej pożyczki i profilu klienta.  

W prawym głównym rogu wciśnij zaloguj, a następnie wpisz swój monedo login i hasło.

Alternatywy dla Monedo

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved