logo
Kwota pożyczki
500 - 150 000 zł
Okres kredytowania
3 - 120 miesięcy
RRSO
0 - 15,1%
Min. wiek
18 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

mBank

mBank należy do jednych z największych banków w Polsce. W Polsce działa od 1986 roku i obsługuje ponad pół miliona klientów. W tym 2007 roku wszedł również na rynek słowacki i czeski. Ale skąd się wzięło „m”? Litera ta przed słowem bank wskazuje, że bank jest mobilny. mBank stawia na nowoczesne technologie w procesie udzielania kredytów.

mBank charakteryzuje się przede wszystkim tym, że klienci w większości samodzielnie zarządzają swoimi finansami. Nazywa to tzw. modelem samoobsługowym, na zasadzie którego działa. Dzięki temu może konkurować z największymi bankami na polskim bądź nawet światowym rynku.

Klienci zarządzają swoimi codziennymi operacjami finansowymi za pomocą aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej mBanku. Dzięki temu mogą całkowicie bezpłatnie korzystać z najpopularniejszych usług bankowych.

Przyjazność, transparentność i życzliwość wobec klientów to trzy wartości, którymi kieruje się mBank.

Oddziały MBanku

Dzięki niezależności w obszarze zarządzania finansami, którą bank umożliwia klientom, oddziały mBanku służą głównie do doradztwa lub w przypadku, gdy klient chce zaciągnąć kredyt hipoteczny.

Placówki MBanku zlokalizowane są na terenie całego kraju. Możesz odwiedzić albo klasyczny oddział, który bank nazywa Centrum Finansowym, albo mKiosk, który znajduje się w centrach handlowych. mKioski mają tę zaletę, że są otwarte codziennie (z wyłączeniem świąt).

Pożyczki dla osób fizycznych

mBank oferuje szerokie portfolio produktów finansowych. W poniższym tekście skupimy się głównie na pożyczkach osobistych. 

 • Kredyt gotówkowy
 • Kredyt konsolidacyjny
 • Karta kredytowa

Znajdziesz jednak znacznie więcej niż wymienione produkty. Przedsiębiorcy, którzy chcą skorzystać z usług, również mogą starać się o pożyczkę w mBanku.

Darmowa pierwsza pożyczka

Jak wskazuje sam tytuł, jest to pierwsza pożyczka ma zerowe oprocentowanie. Możesz się o nią ubiegać, jeśli jest to Twoja pierwsza pożyczka w mBanku. Jest to pożyczka bez oprocentowania. Tak, więc mówimy o oprocentowaniu 0%. Możesz poprosić o kwotę w zakresie od 500 PLN do 150.000 PLN na okres 3 do 120 miesięcy. Kolejną zaletą pierwszej pożyczki jest niski RRSO.

Możesz wnioskować o pożyczkę gotówkowąw zaciszu swojego domu online, telefonicznie oraz w jednym z oddziałów mBanku. Jeśli jesteś klientem banku, wystarczy, że podpiszesz umowę za pośrednictwem bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej. Jeśli nie jesteś klientem, musisz przyjść do oddziału w celu podpisania umowy lub zostanie ona dostarczona do Ciebie kurierem.

Jako klient otrzymasz pożyczkę w dniu jej zatwierdzenia. Pieniądze będą dostępne na koncie osobistym - mKonto.

Dochodzimy do wymagań, które musisz spełnić, aby otrzymać pożyczkę. Możesz złożyć wniosek, jeśli masz ukończone 18 lat, masz regularne dochody, stałe lub czasowe miejsce zamieszkania w Polsce, nie masz negatywnego wpisu w rejestrze dłużników Biura Kredytowego i aktualnie nie jesteś nic winien mBankowi. Jeśli chodzi o niezbędne dokumenty, mBnak wymaga od swoich klientów dowodu 3 wyciągów z konta.

mPożyczka może być ubezpieczona. Może się to przydać, gdy stracisz pracę lub po prostu nie będziesz w stanie zapłacić. Pożyczkę można również spłacić wcześniej bez żadnych opłat. 

Dla bardziej wymagających

Jeśli chcesz sobie pozwolić na nowy samochód lub wyremontować jakąś część domu, prawdopodobnie będziesz potrzebować większej kwoty pieniędzy. Z kredytem hipotecznym lub kredyt samochodowy, których kwota jest o wiele wyższa, ale łączy to się z wyższym oprocentowaniem.

Zawsze wiesz, co Cię czeka i co zamierzasz. Kalkulator kredytowy obliczy dla Ciebie oprocentowanie. To zależy od kwoty, którą chcesz pożyczyć. Możesz również spojrzeć na reprezentatywne przykłady, aby dowiedzieć się, jak pożyczka będzie wyglądać w rzeczywistości. 

Jak złożyć wniosek o pożyczkę? Cały proces jest prosty i można go wykonać w kilku krokach:

 1. Wypełnienie wniosku online, telefonicznie poprzez mBank infolinia lub w oddziale.
 2. Decyzja - dowiesz się, czy Twój wniosek został pozytywnie rozpatrzony, czy nie, drogą mailową, na którą możesz otrzymać wszystkie ważne informacje i dokumenty dotyczące kredytu.
 3. Podpisanie umowy – klient podpisuje umowę kredytową w aplikacji mobilnej lub w bankowości internetowej mBanku. Pozostałe należy dostarczyć do oddziału lub kuriera w celu podpisania umowy.
 4. Środki - środki wpłacane są na konto mBanku natychmiast po podpisaniu umowy.
 5. Raty – oto słowo – elastyczność. Możesz bezpłatnie przedłużyć termin płatności, a nawet dzień spłaty.

Bank oferuje darmową pożyczkę  w dowolnym momencie. To, na co przeznaczasz pieniądze, zależy wyłącznie od Ciebie.

Straciłeś pracę lub byłeś w szpitalu, co całkowicie uniemożliwi Ci spłatę kredytu? Na takie przypadki możesz się ubezpieczyć. Nagrodą za ubezpieczenie jest niższe oprocentowanie. Ale spodziewaj się wyższego RRSO - cena ubezpieczenia zostanie uwzględniona w całkowitym koszcie kredytu.

Warunki uzyskania pożyczki są następujące:

 • 18 lat
 • regularne dochody (wnioskodawca nie może być na okresie próbnym ani na wypowiedzeniu)
 • pobyt stały w Polsce
 • brak negatywnego wpisu w Biurze Kredytowym BIK
 • nie zalegasz z ratą w mBanku
 • Wyciąg z konta z 3 miesięcy od wnioskodawców innych niż klienci mBanku.

Karta Kredytowa

Każdy z nas może znaleźć się w sytuacji, w której będzie potrzebował więcej pieniędzy niż zwykle.  Jego założenie i zarządzanie zapewniane są przez bank nieodpłatnie. Wzależności od wyboru rodzaju kart kredytowej limit wynosi od 20.000 PLN do 500.000 PLN z ewentualną możliwością podwyższenia kwoty kredytowej.

Wystarczy, że złożysz wniosek o Kartę kredytową, a następnie płacisz nią dowoli (uwzględniając maksymalną kwotę) - odsetki zależą od pobranej kwoty i płacisz je dopiero, gdy pobierasz pieniądze. Podobnie jak w przypadku debetu, jest on spłacany sam, automatycznie z Twojego mKonta.

Jednym z takich ulepszeń jest mRezerva Mini. Jest to ulga w rachunku bieżącym w postaci 54 dni za darmo bez odsetek na koncie, z której możesz skorzystać w dowolnym momencie.

Kartę kresytowąmoże otrzymać każdy, kto ukończył 18 lat i posiada mKonto (konto osobiste w mBanku). Nie ma znaczenia, że nie jesteś jeszcze klientem. Konto można utworzyć w tym samym czasie, co karta kredytowa.

Możesz złożyć wniosek tradycyjnie online, telefonicznie lub w oddziale. Będziesz potrzebować dowodu tożsamości oraz, jeśli nie jesteś klientem, dowodu dochodu. Pieniądze są dostępne następnego dnia po zatwierdzeniu.

Kredyt konsolidacyjny

Ostatnim rodzajem pożyczki przeznaczonej na cele osobiste jest konsolidacja pożyczek. Kwota i termin zapadalności konsolidacji są takie same jak w przypadku Kredytu hipotecznego. Nie płacisz nic za jego administrację (zarządzanie, wcześniejsza spłata itp.).

Jeśli zdecydujesz się ubezpieczyć pożyczkę, otrzymasz niższe odsetki. Do 10 kredytów można przenosić i łączyć - pod warunkiem, że spłacałeś je w innych bankach przez co najmniej 4 miesiące.

Ponownie możesz skorzystać z kalkulatora, aby przyjrzeć się reprezentatywnemu przykładowi pożyczki. Proces składania wniosków i płatności jest w zasadzie taki sam jak w przypadku kredytów odnawialnych. Możesz także skonsolidować karty kredytowe lub kredyty w rachunku bieżącym

Mobilna bankowość

Jednym z pytań jakie się nasuwa przy mobilnej bankowości jest: Jak płacić telefonem mbank? Odpowiedź na to pytanie jest proste, wystarczy tylko posiadać Profil zaufany mbank, gdzie trzeba wpisać swój login i hasło, a następnie zaloguj się na swoim komputerze, laptopie lub telefonie i ciesz się wglądem do swoich finansów z każdego miejsca- pracy, sklepu, domu itd.Konto oszczędnościowe, raty, pożyczki, bilans konta, to wszystko znajduję się tuż pod ręką. 

SpeakerCamera
10.32
mBank

Alternatywy dla mBank

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved