logo
Kwota pożyczki
300 - 20 000 zł
Okres kredytowania
5 - 48 miesięcy
RRSO
47,15 - 154,14%
Min. wiek
18 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

Euroloan

Euroloan to firma obecna na polskim rynku od 2013 roku oferująca dostęp do pożyczek ułatwiających zarządzanie domowymi finansami, dzięki temu z roku na rok zyskuje kolejnych zadowolonych klientów.

Atrakcyjne kwoty pożyczek

Euroloan proponuje swoim klientom limit pożyczkowy w wysokości od 300 do 40.000 zł, terminy spłaty zobowiązania wynoszą od 5 do 60 miesięcy. Godnym uwagi rozwiązaniem jest oferta limitu pożyczkowego, który daje możliwość elastycznego zarządzania finansami

Aby skorzystać z pożyczki w Eurolan, musisz spełnić następujące warunki:

Prześlij dokumenty wymagane do ubiegania się o pożyczkę spłacaj raty online, spłać stawkę z góry, bez konieczności kontaktowania się z obsługą klienta, sprawdź saldo konta: jaką wykorzystałeś, jaką masz dostępną kwotę i jakie narosły odsetki

Kto może ubiegać się o pożyczkę Eurolan?

Euroloan podobnie jak inne firmy pożyczkowe ma swoje wymagania wobec potencjalnych klientów, jednym z nich jest kryterium wieku. Ubiegając się o pożyczkę w Euroloan należy mieć ukończony 18 roku życia. Równie ważne jest posiadanie aktywnego rachunku bankowego co umożliwi dokonywanie operacji finansowych.

Ważną informacją jest fakt, iż Euroloan bierze pod uwagę historię kredytową swoich potencjalnych klientów. Negatywne informacje w bazach danych takich jak BIG, BIK i KRD uniemożliwiają pozytywne rozpatrzenie wniosku a tym samym przyznanie finansowania.

Alternatywy dla Euroloan

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved