logo
Kwota pożyczki
500 - 50 000 zł
Okres kredytowania
6 - 12 miesięcy
RRSO
0 - 14,75%
Min. wiek
21 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

Spis treści

Credit Agricole

Grupa Crédit Agricole, wcześniej znana jako „Zielony Bank”, powstała w 1885 roku we Francji. Crédit Agricole jest liderem bankowości detalicznej w Europie, znanym również jako wiodący europejski zarządzający aktywami, czołowy ubezpieczyciel bancassurer w Europie i trzeci europejski bank w finansowaniu projektów. Ma dużą i ważną obecność na terytorium Polski. Jej główna siedziba znajduje się w Montrouge we Francji. 

Dziś instytucja finansowa z siedzibą w Paryżu jest jednym z największych francuskich banków. Grupa Crédit Agricole ma ponad 51 milionów klientów i ponad 142 000 pracowników w 11 500 oddziałach na całym świecie.

Jako spółka zależna Grupy Crédit Agricole, Crédit Agricole Consumer Finance SA działa w Austrii i 18 innych krajach Europy. Chociaż klienci mają możliwość korzystania z kompleksowych usług Grupy Crédit Agricole, portfolio produktów Crédit Agricole Consumer Finance SA ogranicza się do lokowania na czas określony prywatnych aktywów.

Ze względu na swój uniwersalny model bankowości lokalnej Grupa Crédit Agricole  pomaga swoim klientom w ich projektach w Polsce i na całym świecie. Obecnie Crédit Agricole działa w 50 krajach i ma do tej pory ponad 20 milionów klientów na całym świecie.

Jakie usługi finansowe oferuje Crédit Agricole?

Crédit Agricole specjalizuje się w kredytach konsumenckich. Od sprzedaży bezpośredniej po pożyczki ratalne – u nas znajdziesz odpowiednią osobę kontaktową dla swoich obaw. Ponadto możesz wnioskowa o pożyczki online o stałym oprocentowaniu. 

Jakie są wymagania dotyczące pożyczki w Crédit Agricole?

Aby ubiegać się o konto lub pożyczkę w Crédit Agricole, należy spełnić następujące warunki:

  • Wnioskodawca musi mieć ukończone 18 lat
  • Stały pobyt w Polsce
  • Dowód osobisty
  • Rachunek bankowy

Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Crédit Agricole?

Ubieganie się o kredyt z banku jest prosty, szybkii i bezpłatny. Wniosek o pożyczkę możesz złożyć na miejscu lub możesz też zrobić online w przypadku, gdy znajdziesz się w sytuacji, w której nie możesz fizycznie znaleźć się w banku.

Proces ubiegania się o kredyt w Crédit Agricole jest następująca:

  • Pierwszym krokiem jest wypełnienie informacji o Twoim projekcie nieruchomościowym w formularzu, który jest Ci udostępniany online na stronie internetowej lub który bank Ci rozsyła. Prosimy również o przyniesienie lub przesłanie kilku dokumentów. Wymagane dokumenty to ważny oficjalny dokument tożsamości, dowód adresu i wzór Twojego podpisu.
  • Natychmiast po wypełnieniu formularza i dostarczeniu niezbędnych dokumentów, zasadniczo natychmiastowa odpowiedź zostanie wysłana do Ciebie tak szybko, jak to możliwe, pocztą lub telefonicznie.
  • Gdy bank przeanalizuje Twoją dokumentację, w ciągu tygodnia otrzymasz ostateczną odpowiedź i zostaniesz klientem banku Crédit Agricole.

Jakie pożyczki są oferowane w Crédit Agricole?

Crédit Agricole oferuje kredyty hipoteczne i konsumenckie oraz kredyty konsolidacyjne jak i refinansowanie obecnych pożyczek.

Kiedy otrzymam pieniądze?

Po zaakceptowaniu Twojego wnioski i umowy, Twoje środki zostaną wysłane na Twoje konto bankowe w ciągu około 14 dni. W przypadku wyraźnej prośby o środki, środki zostaną udostępnione na Twoim rachunku bankowym po 8 dniachwcredit agricole przelewy po pozytywnym rozpatrzeniuwniosku.

Osoba ma prawo do odstąpienia od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni.

Jaki jest termin płatności?

Pierwszy termin następuje po 30 lub 60 dniach pootrzymaniu środków na rachunek. Istnieje możliwość wyboru innego terminu płatności, pod warunkiem zapłaty odsetek zaliczkowych.

Moja aplikacja bankowa

Aby ułatwić życie swoim klientom, Crédit Agricole oferuje własną aplikację mobilną. Aplikację znajdziesz na smartfonie pod nazwą „CA 24 mobile”. Aplikacja ma wiele zalet. Ta aplikacja pozwoli Ci w mgnieniu oka kontrolować swoje konta i zarządzać budżetem ze smartfona. W ten sposób zawsze wiesz, na czym stoisz w zarządzaniu swoimi pieniędzmi. Dzięki aplikacji możesz również skontaktować się ze swoim doradcą, napisać do niego wiadomość dotyczącą Twojego konta bądź pożyczki, a także umówić się na spotkanie. Dodatkowo masz bezpieczny, szybki i łatwy sposób zarządzania danymi.

Karta kredytowa

Crédit Agricole oferuje wiele kart bankowych zgodnie z Twoimi projektami i Twoimi potrzebami.

Różne karty są podzielone na różne grupy. W zależności od tego, ile zarabiasz i ile chcesz pożyczyć Credit agricole posiada 3 w swojej ofercie:

Karta kredytowa Classic od 500 PLN miesięcznych zarobków, do 10.000 PLN wolnej kwoty do przekroczenia na koncie

Karta kredytowa Silver od 1.400 PLN miesięcznych zarobków, do 20.00 PLN na własne wydatki umożliwia 

Karta Kredytowa Gold z limitem aż do 50.000 PLN i z dogodnymi ratami 

Karty są dla wszystkich różnych potrzeb i zależą od życzeń klienta, warto też wspomnieć, że wszystkie karty są darmowe jak i płatności walutowe. 

SpeakerCamera
14.28
Credit Agricole

Alternatywy dla Credit Agricole

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved