logo
Kwota pożyczki
1000 - 10 000 zł
Okres kredytowania
3 - 36 miesięcy
RRSO
78,6%
Min. wiek
21 - 70 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

Spis treści

Zaplo

Firma Zaplo.pl należy do Grupy Kapitałowej ”4 Finance Group”. Zaplo cieszy się w Polsce stosunkowo dużym zaufaniem i cenione jest przez klientów m.in. za możliwość uzyskania pożyczki online 7 dni w tygodniu.

Zaplo stawia na rzetelność w obsłudze wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta zapewniając indywidualne podejście oraz najwyższą jakość usług. Kolejnymi istotnymi zaletami Zaplo jest przejrzystość i elastyczność co przekłada się na otwarty i przejrzysty sposób komunikowania się z Klientami a także stałe poszukiwanie nowych rozwiązań.

Jak wnioskować o pożyczkę w Zaplo?

Ubiegając się o pożyczkę online warto skorzystać z kalkulatora na stronie Zaplo.pl. Za pomocą suwaków wybieramy kwotę pożyczki a także a także miesięczną ratę. Istnieje także możliwość samodzielnego wpisania kwoty w dedykowane pola, następnie przechodzimy do formularza rejestracyjnego, gdzie należy wypełnić dane we wniosku.

Wnioskując o pożyczkę w Zaplo pl należy spełnić następujące warunki:

  • być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej,
  • mieć ukończony 21 rok życia,
  • posiadać stałe miejsce zamieszkania w Polsce,
  • posiadać zdolność do spłaty zaciągniętej pożyczki,
  • pozytywnie przejść weryfikację w bazach dłużników i rejestrach finansowych,
  • posiadać konto bankowe,
  • posiadać aktywny Profil Klienta na stronie internetowej Zaplo.pl

Zaplo pl nie wymaga od swoich klientów przedstawienia żadnych zaświadczeń o źródle czy wysokości dochodów. Nie wymagane jest również przedstawienie dokumentów potwierdzających fakt posiadania zatrudnienia.

Ile trwa weryfikacja wniosku w zaplo?

Ubiegając się o pożyczkę w Zaplo.pl mamy możliwość wnioskowania o kwotę wysokości od 1000 zł do 15000 zł na okres od 3 do 36 miesięcy. 

Po wydaniu pozytywnej decyzji o pożyczce, Klient może otrzymać środki na konto nawet w przeciągu 15 min. Jest to zasługa tego, iż firma Zaplo posiada swoje rachunki w sporej ilości polskich banków takich jak Pekao, Millenium Bank, Alior Bank, Get In Bank, mBank czy też bank PKO BP. Dzięki temu możemy liczyć na błyskawiczny przelew środków.

Aby być na bieżąco warto użyć funkcji zaplo logowanie, gdzie znajdziesz wszystkie swoje umowy, pożyczki i kwoty do spłaty

Wakacje rodzinne z Zaplo

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, Zaplo.pl daje możliwość skorzystania z wakacji pożyczkowych, które w praktyce oznaczają przesunięcie terminu spłaty raty pożyczki o miesiąc. Usługa ta jest płatna a informację o kwocie jaką należy uiścić za przesunięcie terminu spłaty otrzymuje się drogą mailową.

Alternatywy dla Zaplo

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved