logo
100% polską firmą
Decyzję otrzymasz nawet w 5 minut
Cały proces przebiega on line
Kwota pożyczki
200 - 15 000 zł
Okres kredytowania
1 - 36 miesięcy
RRSO
25,89 - 698,5%
Min. wiek
18 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

Spis treści

Wonga

Wonga jest firmą oferującą szybkie pożyczki poza bankowe, posiada ona zróżnicowaną i atrakcyjną ofertę chwilówek od 50 do 1500 zł jak i pożyczek ratalnych do 20000 zł. Pożyczkę w Wonga można uzyskać online a także przez telefon, ta opcja jest jednak zarezerwowana dla obecnych klientów Wonga. 

Firma oferuje atrakcyjny okres spłaty, który wynosi dla pożyczek krótkoterminowych od 1 do 60 dni, dla pożyczek ratalnych jest to nawet 60 rat.

Czy mogę otrzymać pożyczkę w Wonga?

  • masz ukończone 18 lat;
  • posiadasz polskie obywatelstwo;
  • posiadasz aktualny dowód osobisty;
  • jesteś zameldowany i na stałe mieszkasz w Polsce;
  • masz regularne dochody w odpowiedniej wysokości;
  • posiadasz pozytywną historię kredytową w biurach informacji gospodarczej;
  • posiadasz rachunek bankowy i dostęp do bankowości elektronicznej;
  • masz telefon komórkowy i adres e-mail.

Wonga spośród innych pożyczkodawców wyróżnia innowacyjne podejście do rozpatrywania wniosków i podejmowania decyzji. Cechuje ich brak biurokracji a proces udzielania pożyczek na konto odbywa się online i jest w pełni zautomatyzowany.

Pożyczka w Wonga w 5 prostych krokach:

Ustalenie kwoty pożyczki Na stronie Wonga można obliczyć koszty pożyczki oraz wysokość raty za pomocą suwaka, dzięki któremu ustawimy okres spłaty oraz kwotę pożyczki.

Wypełnienie formularza rejestracyjnego Polega ono na założeniu konta na stronie Wonga, gdzie należy podać swój adres e-mail oraz ustalić hasło do konta.

Złożenie wniosku We wniosku należy podać wszystkie dane osobowe a także informacje o rodzaju i wysokości otrzymywanych dochodów. Ważne, aby podać dane bankowe oraz numer telefonu komórkowego.

Weryfikacja tożsamości Weryfikacja tożsamości polega na wykonaniu przelewu weryfikacyjnego na kwotę 10 groszy, dzięki temu pożyczkodawca będzie mógł ocenić wniosek i podjąć decyzję.

Przyznanie pożyczki i wypłata pieniędzy Jeśli weryfikacja przebiegła pozytywnie Wonga za pomocą widomości SMS a także za pomocą poczty elektronicznej poinformuje o przyznaniu pożyczki. 

Wonga, ile się czeka na pieniądze?

Warto sprawdzić godziny pracy banków i zasady szybkiej wypłaty, by się dowiedzieć, kiedy pożyczka wpłynie na nasz rachunek bankowy. 

Decydując się na skorzystanie z oferty Wonga warto wiedzieć, iż pożyczkodawca weryfikuje historię kredytową klientów w rejestrach dłużników takich jak BIK i KRD, dlatego dobra historia kredytowa i brak zadłużenia w Wonga są bardzo ważne.

SpeakerCamera
14.28
Wonga

Alternatywy dla Wonga

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved