logo
Kwota pożyczki
100 - 8000 zł
Okres kredytowania
30 dni
RRSO
517,3%
Min. wiek
20 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

Spis treści

Wandoo

Wandoo to firma należąca do grupy Wandoo Finance Group , która egzystuje w pięciu krajach i posiada ponad 660 000 klientów na świecie. Wandoo Tworzy i wykorzystuje najwyższej jakości możliwości technologii w połączeniu z innowacją, i oferuje bezpieczny produkt finansowy - pożyczkę krótkoterminową online.

Jasne warunki pożyczania

Wandoo jest firmą pożyczkową działającą na polskim rynku specjalizującą się w krótkoterminowych pożyczkach. Oferta firmy skierowana jest do osób w przedziale wiekowym między 20 a 72 lata. Ważnym aspektem jest posiadanie polskiego obywatelstwa i zameldowanie na terenie Polski. Pożyczkodawca sprawdza przeszłość i zdolność kredytową na podstawie rejestru dłużników. Aby otrzymać pożyczkę potrzeba polskiego konta bankowego i polski numer telefony.

Wandoo pożyczki dla nowych klientów przygotowało atrakcyjną ofertę w formie darmowej pożyczki w kwocie 1.000 zł na 30 dni. Każda kolejna umowa o pożyczkę daje możliwość ubiegania się o wyższą kwotę.

Dokumenty potrzebne do pożyczki:

Warto wspomnieć, ze pożyczka Wandoo to w całości pożyczka online, dlatego nie potrzeba wielu dokumentów do zaciągnięcia pożyczki. Cały proces zaczyna się od wypełnienia wniosku i na jego podstawie we wsparciu o  dowód osobisty pożyczkodawca uzgadnia czy pożyczkobiorca jest w stanie otrzymać pożyczkę. 

Formularz aplikacyjny (wniosek online) zawiera takie informacje jak wysokość zarobków netto, seria i numer dowodu osobistego oraz numer PESEL.

Pożyczka w trzech krokach:

  • wybór kwoty pożyczki
  • wybór okresu spłaty pożyczki
  • wypełnienie formularza rejestracyjnego

Ile trwa weryfikacja?

Następnie należy dokonać przelewu weryfikacyjnego, tak zwanego Wandoo przelew, który umożliwi weryfikację klienta. Gotówka trafi na konto klienta nawet w 15 minut. W razie kłopotów ze spłatą zobowiązania istnieje możliwość ubiegania się o refinansowanie pożyczki na 14 lub 30 dni. Opcja ta jest dodatkowo płatna.

W ile dostanę pieniądze?

Proces ten zależny jest od tego w ile pożyczkodawca rozpatrzy twój wniosek, gdy pożyczkodawca udzieli zgody na pożyczkę, dostaniesz ją na podane przez ciebie konto bankowe. Czas w jakim ta sprawa będzie rozpatrzona zależy od okoliczności takich jak: godziny pracy banku; świąt międzynarodowych; dni wolnych.

SpeakerCamera
07.17
Wandoo

Alternatywy dla Wandoo

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Cashtero logo
Pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę
Żadnych ukrytych opłat
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved