logo
Szybka pożyczka przez internet
Decyzja już w 15 minut
Aplikuj szybko i łatwo
Kwota pożyczki
100 - 3000 zł
Okres kredytowania
7 - 30 dni
RRSO
0,01 - 9999%
Min. wiek
20 - 65 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

Spis treści

VIA SMS

Korzystne warunki dla lojalnych klientów

Czas to pieniądz, przynajmniej dla większości! ViaSMS wie o tym doskonale, więc liczy się każda minuta. Od samego początku zapewnia swoim klientom, nie tylko w Polsce, ale na całym świecie, środki, których potrzebują, aby założyć swoje finanse lub jak najszybciej osiągnąć osobisty cel. ViaSMS to nowa firma na polskim rynku specjalizuje się w umożliwieniu swoim użytkownikom uzyskania najlepszych pożyczek w jak najkrótszym czasie i na najlepszych warunkach przez intermet. Firma powstała w 2009 roku a na polskim rynku zaistniała w 2011. Obsługa klienta ViaSMS jest jedną z wielu zalet firmy. 

Pożyczka na ile dni?

Z ViaSMS możesz otrzymać szybkie pożyczki od 100 zł do 4000 zł do spłaty na okres od 7 do 30 dni. 

Nowi klienci mogą liczyć na zwolnienie z wszystkich dodatkowych opłat co oznacza, że zwracają taką kwotę jaką otrzymali. Natomiast stali klienci mogą liczyć na dostęp do korzystniejszych warunków.

Rozważając pożyczkę w ViaSMS warto przyjrzeć się oferowanym produktom, w ten sposób dowiemy się na czym polega korzystanie tego rodzaju usług, jakie warunki musimy spełniać jako pożyczkobiorcy i jakie wymagania możemy mieć wobec pożyczkodawcy.

Warunki otrzymania pożyczki

  • Minimalny wiek 20 lat-72
  • Polskie obywatelstwo
  • Stały dochód finansowy
  • Negatywna historia kredytowa

Nie tylko pożyczka, ale i doskonały serwis!

W razie pytań czy wątpliwości firma oferuje możliwość konsultacji z pracownikiem biura obsługi klienta przez 7 dni w tygodniu, co daje możliwość szybkiego połączenia i uzyskania pomocy.

Zalety pożyczania z ViaSMS

Oprócz szybkości, z jaką możesz uzyskać potrzebne pieniądze, ViaSMS dba o to, aby wszystkie dane, które wprowadzasz do systemu, abyś mógł otrzymać pożyczkę, są w pełni chronione. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się, że Twoje dane zostaną wykorzystane do innych celów, ani nie będziesz musiał wykonywać alternatywnych procesów, aby zapewnić bezpieczeństwo swoich danych, ponieważ dzięki ViaSMS wszystko, co musisz zrobić, to być na bieżąco, abyś mógł zobaczyć, kiedy pieniądze są już na Twoim koncie.

Jak zalogować się na portalu ViaSMS?

Viasms logowania jest bardzo proste!Logowanie w dwóch prostych krokach: wpisz swój email i hasło a następnie wciśnij ZALOGUJ. Na portalu ViaSMS spłacaj raty online- spłać stawkę z góry, bez konieczności kontaktowania się z obsługą klienta, sprawdzić saldo konta: jakie wykorzystałeś, jaką masz dostępną kwotę i jakie narosły odsetki.

SpeakerCamera
07.17
VIA SMS

Alternatywy dla VIA SMS

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Cashtero logo
Pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę
Żadnych ukrytych opłat
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved