logo
Kwota pożyczki
1000 - 15 000 zł
Okres kredytowania
4 - 50 miesięcy
RRSO
0 - 130,56%
Min. wiek
21 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

Spis treści

SuperGrosz

SuperGrosz jest stosunkowo młodym i innowacyjnym podmiotem na polskim rynku. Założony w 2015 roku przez spółkę Aiqlabs, w którym oferuje również specjalistyczne rozwiązania kredytowe dla każdego ze swoich klientów. Firma charakteryzuje się ofertą niekonwencjonalnych modeli finansowania, które mają szersze grono klientów, w tym tych, którzy normalnie nie mają dostępu do formalnych pożyczek. Z tego powodu SuperGrosz jest uznawany za firmę pozabankową, która zapewnia bezpieczeństwo finansowe nawet w najtrudniejszych momentach życiowych.

Szybka pożyczka SuperGrosz

Próg kwoty szybkiej pożyczki zaczyna się od 1.000 złotych, a kończy na 15.000, jest jedno ALE, jeżeli jest to Twoja pierwsza pożyczka możesz wnioskować o chwilówkę do 12.500 złotych. Zaletą pożyczkodawcy jest ratalność, którą można rozłożyć aż do 50 rat, tak wysoka częstotliwość ratalna pozwala na niższą kwotę miesięczną, która nie narazi domowego budżetu.

Wniosek online- czyli szybka i prosta aplikacja o kasę

Obywatele Polski w wieku powyżej 21 lat mogą ze spokojem starać się o pożyczkę w SuperGrosz. Złożenie wniosku i aplikacja są tak doprecyzowane, że nie trzeba się za dużo męczyć, ani wychodzić z domu, ponieważ wszystko odbywa się ONLINE!

SuperGrosz strefa klienta

Po pierwsze, aby rozpocząć cały proces ubiegania się o pożyczkę trzeba wykonać kilka następujących kroków:Wejdź na stronę główną i rozpocznij proces z SuperGrosz logowanie poprzez wpisanie swojego hasła i loginu, a następnie wciśnij na stronie SuperGrosz zaloguj.

SuperGrosz co sprawdza ?

Warto też wspomnieć, że przy okazji logowanie się do swojego konta jest to jedna z metod weryfikacji i najszybsza. 

Inny sposób na weryfikację konta to Metoda Giro, gdzie posiadanie konta bankowego nie jest wymagane. Wystarczy mieć tylko telefon, a po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku otrzymasz kod weryfikacyjny SMS-em. Weryfikacja ta polega na okazaniu kodu w otrzymanym SMS-ie i dowodu osobistego podczas odbioru gotówki w wybranym punkcie.

SuperGrosz godziny pracy

Godziny pracy w znaczeniu “jak szybko otrzymasz gotówkę” są zależne od banku, w którym posiadasz rachunek. Wszystkie informacje na temat Twojego banku znajdziesz na stronie SuperGrosz. 

SpeakerCamera
07.17
SuperGrosz

Alternatywy dla SuperGrosz

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Cashtero logo
Pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę
Żadnych ukrytych opłat
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved