logo
Kwota pożyczki
0 zł
Okres kredytowania
Karta debetowa
RRSO
0%
Min. wiek
18 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

Spis treści

Revolut

Revolut to główna firma FinTech Startupznajdująca się w Wielkiej Brytanii. Revolut jest bardzo dobrze znaną firmą oferującą mobilne finanse, w szczególności dla tych, którzy lubią podróżować.Krótko mówiąc, Revolut to aplikacja, której możesz używać jako konta bankowego - lub portfela elektronicznego. Revolut oferuje bezpłatne konto bankowe oraz kartę debetową, z których wszystkie działają za pośrednictwem aplikacji.

Revolut stara się usunąć obecny świat pieniędzy i wiele opłat, z którymi wszyscy mamy do czynienia, gdy wymieniamy pieniądze, wypłacamy pieniądze za granicę itp. Trzeba od razu powiedzieć, że Revolut nie jest pożyczkodawcą, ale zamiast tego stara się konkurować zwłaszcza z tradycyjnymi bankami w jednym obszarze - starają się obniżyć podatki, takie jak koszty walutowe, i to nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale w 30 różnych walutach.

Świat bez podatków

Revolut swoje pierwsze kroki zaczął w 2015 roku, czyli nie tak dawno. Jednak od tego czasu wiele się zmieniło na świecie - ale nie ich cel: cel stworzenia lepszego świata pieniędzy.

Jeśli zapytasz Revolut, jak wygląda lepszy świat pieniądza, odpowiedzą oczywiście, że podatki nigdzie nie pasują. Ponadto wierzą również, że technologia jest drogą naprzód, ale nie powinna zagrażać bezpieczeństwu. Revolut jest w 100% bezpieczny w użyciu. Za pośrednictwem aplikacji możesz zablokować i otworzyć swoją kartę za pomocą jednego kliknięcia, a także wstrzymać wypłaty i wiele więcej.

Jednak ich świat bez niebotycznych opłat za wymianę walut jest najwyższym priorytetem. Jeśli korzystasz z Revolut, nie będzie żadnych opłat za wypłacanie pieniędzy z bankomatów za granicą. Możesz wypłacić do 800 PLN miesięcznie bez opłat. Jeśli przekroczysz tę kwotę, kosztuje to 2% wypłaconej kwoty - powinieneś więc być tego świadomy, jeśli wypłacasz pieniądze na wschodzie i zachodzie podczas wakacji.

Dotyczy to jednak tylko wtedy, gdy masz standardowy pakiet z Revolut. Jeśli posiadasz pakiet Premium lub Metal, możesz zwiększyć kwotę do 3.000 PLN miesięcznie za darmo. Poniżej przedstawiamy różne pakiety.

Teraz możesz się zastanawiać, jak to działa z internetowym kontem bankowym. To zrozumiałe! Kiedy tworzysz konto Revolut, musisz przelać 20 PLN, aby rozpocząć korzystanie z nowej aplikacji bankowej Revolut. Po utworzeniu konta bankowego 20 PLN będzie dostępne na Twoim koncie Revolut, dzięki czemu możesz z nich korzystać, jak chcesz. Zasadniczo utworzenie konta Revolut lub używanie go do codziennego użytku nie będzie zatem nic kosztować.

Czy masz lepszy wgląd w to, kim jest Revolut? Jeśli nie, oto kilka zalet i wad:

ZALETY:

 • Bezpłatna karta debetowa i konto bankowe
 • Bezpłatna wymiana w 30 walutach zagranicznych
 • Wydawaj pieniądze za darmo w ponad 150 walutach
 • Brak opłat za wypłatę do 3.000PLN miesięcznie
 • Wysyłaj i odbieraj pieniądze
 • Bezpłatny IBAN-nr
 • Brak opłaty rocznej
 • Przyjazna dla użytkownika aplikacja
 • Aplikacja dostępna w języku polskim
 • Tani handel akcjami

Wady:

 • Powolna obsługa klienta dla klientów Standard
 • Jeszcze nie można uzyskać kredytu lub pożyczki
 • Opłata za wypłatę w wysokości 2% po przekroczeniu 800-3.000PLN miesięcznie

Pakiety członkowskie w Revolut

W Revolut możesz ubiegać się o różne pakiety, każdy z własnymi korzyściami. Trzy pakiety to Standard, Premium i Metal.

Z Revolut Standard otrzymujesz:

 1. Darmowe konto w Wielkiej Brytanii (konto odprawy)
 2. Bezpłatny Euro IBAN nr.
 3. Wydawaj pieniądze w ponad 150 walutach bez opłat
 4. Bezpłatna wymiana walut w 30 walutach (do 1000 £ / miesiąc)
 5. Darmowe wypłaty do 800 PLN miesięcznie (następnie dodaje się 2%)
 6. 3 darmowe akcje miesięcznie

Jak zapewne zdajesz sobie sprawę, zdecydowana większość klientów będzie bardzo zadowolona z tego rozwiązania Revolut. Jeśli się nad tym zastanowisz, czy musisz wymieniać więcej niż 1000 funtów miesięcznie? 

Powinieneś wybrać Revolut Standard, ponieważ jest darmowy, możesz wypłacać pieniądze za granicą i wymieniać pieniądze za granicą za darmo. Jeśli są to czynniki, które sprawiają, że wybierasz Revolut w pierwszej kolejności, ten pakiet powinien być dla Ciebie niezwykle satysfakcjonujący!

Z pakietem Revolut Premium otrzymujesz:

Tak samo jak w Revolut Standard

 1. Darmowa wymiana walut w 30 walutach (bez limitu)
 2. Darmowe wypłaty do 1.600PLN miesięcznie (następnie dodaje się 2%)
 3. 8 bezpłatnych obrotów na miesiąc (dalej 12 NOK za transakcję)
 4. Ubezpieczenie zdrowotne za granicą
 5. Opóźniony bagaż i ubezpieczenie lotu
 6. Ekspresowa wysyłka na całym świecie
 7. Priorytetowa obsługa klienta
 8. Dostęp do 5 kryptowalut
 9. Karta premium z kilkoma opcjami projektowania
 10. Do pięciu wirtualnych kart miesięcznie
 11. Bezpłatna wysyłka za pomocą fizycznej karty debetowej

Revolut Premium kosztuje 29,99 PLN miesięcznie i wymaga zobowiązania przez co najmniej 12 miesięcy.

Revolut Premium jest dla tych, którzy dużo podróżują i spędzają dużo czasu za granicą. Tutaj otrzymasz szybką dostawę karty, jeśli ją zgubisz, ubezpieczenie, dostęp do salonów na lotnisku i wiele więcej.

Z pakietem Revolut Metal otrzymujesz:

Wszystko to samo co Revolut Premium

 1. Darmowe wypłaty do 3.000 PLN miesięcznie (następnie dodaje się 2%)
 2. Nieograniczony darmowy obrót akcjami co miesiąc
 3. Concierge
 4. Karta Revolut Metal - wykonana ze stali
 5. Do 0,1% zwrotu gotówki w Europie i do 1% poza Europą.
 6. Bezpłatna karta do salonu

Revolut Metal kosztuje 49.99 PLN miesięcznie i podobnie jak w przypadku Premium, Revolut również wymaga zaangażowania przez co najmniej 12 miesięcy.

Revolut Metal jest dla tych, którzy często podróżują i dlatego często wydają pieniądze za granicą – także poza Europą. Ponadto jest to również dla Ciebie, jeśli często handlujesz akcjami. Największą różnicą między Revolut Premium a Revolut Metal jest dodatkowe 1.400 PLN, które możesz wypłacić miesięcznie, a także lepsze możliwości handlu akcjami, usługi concierge i cashback.

Internetowe konto bankowe w Revolut

Jeśli złożysz wniosek o konto bankowe w Revolut, masz możliwość uzyskania dwóch różnych rodzajów kart Revolut. Revolut oferuje zarówno wirtualną kartę Revolut, jak i kartę fizyczną. Obie karty są kartami debetowymi, co oznacza, że nie otrzymasz kredytu.

Niezależnie od tego, którą kartę wybierzesz, możesz ją zablokować kilkoma kliknięciami, a także możesz ograniczyć ilość pieniędzy, które można odliczyć z Twojego konta.

Na czym dokładnie polega inteligentna karta wirtualna? Wirtualna karta Revolut może być używana jako karta płatnicza. Możesz jej używać jako karty debetowej do usług internetowych, takich jak Just-Eat, a nawet możesz używać wirtualnej karty Revolut podczas zakupów online.

Unikasz również sytuacji, w której zgubisz kartę. Będzie zawsze dostępna na Twoim telefonie za pośrednictwem aplikacji.

Pierwsza wirtualna karta Revolut jest bezpłatna. Jeśli chcesz więcej kart, to kosztuje 24.99 PLN, jeśli masz pakiet Revolut Standard. Jeśli masz jeden z pozostałych pakietów oferowanych przez Revolut, możesz utworzyć do 5 wirtualnych kart miesięcznie, bez konieczności dokonywania płatności przez Revolut.

Krótko mówiąc, Revolut to przyszłość. Chodzi o to, aby mieć w kieszeni całe swoje finanse – każdego dnia, bez względu na to, gdzie jesteś.

Karta kredytowa Revolut

Zamiast szybkiej pożyczki lub chwilówki, możesz zawnioskować o kartę kredytową z Revolut. Jej maksymalna kwota do przekroczenia wynosi 20.000 PLN. Karta sama w sobie jest bezpłatna i nie posiada żadnych opłat za korzystanie z niej pod warunkiem, że wykonasz 10 transakcji w ciągu miesiąca. W innym wypadku opłata za kartę wynosi 10 PLN miesięcznie. 

SpeakerCamera
14.28
Revolut

Alternatywy dla Revolut

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved