logo
Kwota pożyczki
0 zł
Okres kredytowania
Karty płatnicze
RRSO
0%
Min. wiek
18 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

Spis treści

Plus Bank

Plus Bank działa jako prywatny bank społecznościowy od ponad 30 lat. Początkowi znany jako Invest bank, a od 2013 roku zmienił swoją nazwę na Plus Bank. Dziś bank oferuje pełen zakres usług bankowości regionalnej. Misją banku jest unowocześnianie i technologia, dlatego pracownicy zawsze starają się zapewnić klientom coraz więcej: większy dostęp, Więcej technologii oraz więcej produktów i usług, które nieustannie odróżniają bank od innych.

Rozwój i sukces bank zawdzięcza efektywnej działalności na rzecz społeczeństwa. Od małych gospodarstw po duże korporacje, od miasteczek wiejskich po metropolie, Bank jest zaangażowany w ulepszanie miejsc, w których żyjemy i pracujemy. Warto też wspomnieć, że pod nazwą Plus znajdują się między innymi: Cyfrowy Polsat i operator sieci komórkowej.

Oferta

Specjalizacją banku jest dostarczanie zarówno produktów bankowości indywidualnej, jak i biznesowej, w tym szerokiego wyboru rachunków depozytowych dostosowanych do osobistych lub biznesowych planów finansowych oraz pełnej gamy produktów kredytowych (komercyjne linie kredytowe, finansowanie handlu międzynarodowego, budownictwo i długoterminowe komercyjne pożyczki na nieruchomość itp.), aby ułatwić rozwój firmy i osiągnąć cel inwestycyjny. 

Oferta kredytów:

Karta kredytowa: darmowa opcja kredytowania za pomocą karty kredytowej Plus, dostęp za pomocą aplikacji mobilnej lub online

Kredyt gotówkowy: nawet do 4200 PLN z oprocentowaniem zerowym do 30 dni spłacalności, okres rat możliwy do rozłożenia nawet do 36 miesięcy. Pieniądze nawet tego samego dnia na koncie.

Złóż wniosek:

  • Przez aplikację mobilną
  • Fizycznie w placówce Banku
  • Online

Wystarczy Ci tylko dowód osobisty 

Plus bank 24 na czym polega?

Jedną z zalet są świadczone usługi elektronicznego zarządzania gotówką przez Internet z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii bankowości internetowej.

Plus bank logowanie

Aby zalogować się do banku, wystarczy, że wejdziesz na główną stronę banku i klikniesz w prawym górnym rogu “logowanie”. W razie problemów użyj Infolinii i skontaktuj się z doradcą za pomocą: Plus Bank kontakt.

Podsumowanie

Plus jest niezależnym, zorientowanym na klienta bankiem społecznościowym z siedzibą w Warszawie, oferującym rozwiązania finansowe dla osób fizycznych i biznesowych. Zespół obsługi klienta składa się z doświadczonych, zakorzenionych w społeczności bankierów, którzy wyróżniają się w dostarczaniu dostosowanych, elastycznych i szybkich rozwiązań bankowych dla każdego.

Alternatywy dla Plus Bank

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved