logo
Kwota pożyczki
0 zł
Okres kredytowania
Karta debetowa
RRSO
0%
Min. wiek
18 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

Nest Bank

Nest bank – Bank rodzinny

Nest Bank to bank dedykowany dla osób, których najwyższą wartość stanowi rodzina. Głównym zadaniem jest stworzenie marki na tyle godnej zaufania, by konkurować w świecie finansów i na tyle prostej, by należeć do współczesnego świata. Przemyślana strategia i jej design w oddziałach banku. Nest bank zbudował swój wizerunek na wartościach, które symbolizuje gniazdo, czyli symboliczne bezpieczeństwo i ochrona.

Przedsiębiorstwo bankowe na rynku polskim figuruje już od 1995 roku, pod nazwą nest w wyniku rebrandingu znajduje się od 2016 roku. Posiada w swojej ofercie produkty zarówno do klientów indywidulanych jak i dla mikroprzedsiębiorstw.

Zalety Nest Bank

Główną misją i atrybutem firmy jest realne wsparcie w życiu codziennym, dlatego tworząc ofertę bank opiera się na bezpośrednich rozmowach z Klientami oraz na wieloletnim doświadczeniu. Nest Bank oferuje stabilne i godne zaufania produkty zarówno dla osób prywatnych, jak i firm.

Nest bank infolinia kontakt

Zgodnie z filozofią banku blisko ludzi, bank posiada całodobowy dostęp do usług poprzez wygodną bankowość mobilną i Internet, nie rezygnując z bezpośredniego kontaktu z klientami. Aby być jeszcze bliżej Twojego biznesu.

Nest bank logowanie

Aby zalogować się do swojego konta, wystarczy ze wejdziesz na stronę główną i klikniesz w prawym górnym rogu w ikonę zaloguj się, wpisz swoje dane i masz dostęp i kontrole nad swoimi finansami za jednym kliknięciem. Również możesz skorzystać z aplikacji mobilnej nest banku. Pobierz ja z google play lub App store i miej wgląd do swoich kart 24/7.

Oferta Nest banku:

Nest bank konto oszczędnościowe

Możesz wybrać jakiego typu konto oszczędnościowe Cię interesuje, w zależności od preferencji, Nest bank wyróżnia 3 typy:

  • Nest skarbonka – sam jesteś sobie przewodnikiem co oznacza ze jesteś odpowiedziany za o ile odkładasz miesięcznie. Konto jest w pełni darmowe i nie wymaga miesięcznego wkładu finansowego
  • Nest oszczędności -pomnażaj swoje oszczędności w bezpieczny sposób, przy zerowym wkładzie za prowadzenie konta.
  • Nest rodzinne oszczędności- konto za darmo

Konto walutowe nest bank

Konto rozliczane w euro, dolarach amerykańskich i w funtach. Prowadzenie konta nic nie kosztuje. Przelewy również są darmowe.

Nest bank przelew natychmiastowy to jedna z wielu zalet tego typu konta.

Kredyty dla firm

Warto także zapoznać się z ofertą dla firm jaka oferuje nest bank. Pożyczki nawet do 650 000 PLN. 

Wymagania, aby założyć konto osobiste w nest bank

  • Wiek: 18 lat
  • Obywatelstwo: Polskie
  • Dokumenty: dowód tożsamości
  • Zameldowanie: adres i zameldowanie na terenie Polski
SpeakerCamera
08.02
Nest Bank

Alternatywy dla Nest Bank

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved