logo
Kwota pożyczki
0 zł
Okres kredytowania
Karta debetowa
RRSO
0%
Min. wiek
18 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

N26

N26 Polska to świetna alternatywa dla tradycyjnej bankowości. Bo taka jest właśnie ich wizja: dostosować tradycje do naszych czasów nowożytnych i trzeba powiedzieć, że to zrobili. N26 to pierwszy na świecie w 100% bank internetowy. Oznacza to, że w tym banku wszystko odbywa się online – i do tego stopnia, że N26 stał się popularny na całym świecie. 

Od momentu powstania w 2013 r. N26 rozprzestrzenił się na co najmniej 25 krajów, doradzając w ten sposób ponad 5 milionom ludzi w kwestii ich prywatnych finansów. Należy jednak powiedzieć, że N26 jest tak samo bezpieczny jak każdy inny bank, w którym można utworzyć własne konto. Bank przestrzega wszystkich wytycznych UE, co oznacza również, że jeśli N26 zbankrutuje, zostaniesz objęty ochroną, tak jak w zwykłym banku. 

Bezpieczeństwo i ochrona nie są zatem towarem deficytowym – ale w rzeczywistości o wiele przyjemniej jest przyjrzeć się niektórym wyjątkowym zaletom N26 jako banku. 

N26 - szczyt bankowości internetowej

Krótko mówiąc, N26 składa się z bankowości on-the-go. Jest to w 100% cyfrowy bank, w którym zawsze masz całą swoją bankowość w kieszeni. N26 marzy o byciu bankiem tak elastycznym i mobilnym jak Ty i ciężko na to pracuje. Oznacza to, że ich rozwiązania muszą być stale aktualizowane w zależności od tego, jak my, ludzie, korzystamy z nowej technologii i innowacji. 

Kluczowym punktem w N26 jest to, że musisz być w stanie obsłużyć bankna swój sposób. Dlatego N26 koncentruje się również na prostocie i przejrzystości - a szczególnie prostota znajduje odzwierciedlenie w możliwościach, które znajdziesz w N26. 

Całe Twoje doświadczenie bankowe będzie odbywać się za pośrednictwem aplikacji. Oznacza to również, że dostęp do konta, wgląd w środki na koncie, podział kont – m.in. różne konta oszczędnościowe - a wszystko inne, do czego codziennie używasz swojego banku, zawsze będzie odbywać się na Twoim telefonie komórkowym. Nawet obsługa klienta N26 będzie odbywać się za pośrednictwem aplikacji(czatu na żywo), gdzie doradcy bankowi będą dostępni 24 godziny na dobę. 

Ponieważ N26 działa w aplikacji, zapisanie się na N26 jest również bezpłatne. Ponadto, gdy zostaniesz członkiem, otrzymasz kartę N26 MasterCard. Oznacza to, że Twoje konto jako takie nie będzie się zbytnio różnić od tradycyjnej bankowości - poza tym, że będzie mądrzejsze, łatwiejsze i zawsze wtedy, kiedy Ci odpowiada.

SpeakerCamera
10.32
N26

Alternatywy dla N26

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved