logo
Kwota pożyczki
1000 - 30 000 zł
Okres kredytowania
4 - 60 miesięcy
RRSO
0 - 52,48%
Min. wiek
18 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

Spis treści

Kasa Stefczyka

Kasa Stefczyka to zaufany bank zajmujący się finansami i pożyczkami osobistymi, który zapewnia szybką i bezproblemową alternatywę dla chwilówek. W ofercie posiadają pożyczki krótkoterminowe, które wpłacasz bezpośrednio na konto bankowe, bez czekania w kolejce. 

Podobnie jak w przypadku większości produktów kredytowych, oprocentowanie pożyczki osobistej w banku zależy w dużej mierze od Twojej zdolności kredytowej. Im pozytywniejszy wpis w BIK, tym niższa stawka i mniejsze odsetki spłacane przez cały okres spłaty pożyczki. Oprocentowanie wpływa również na całkowitą miesięczną płatność, podobnie jak długość okresu; dłuższy termin oznacza niższe miesięczne płatności, ale z czasem płacisz wyższe odsetki.

Kasa Stefczyka jakie bazy sprawdza?

Jeśli złożysz wniosek, a bank zaoferuje Ci pożyczkę, Twoja stawka może być wyższa w zależności od oceny Twojej sytuacji kredytowej. Pożyczki osobiste są dostępne dla mieszkańców Polski, którzy ukończyli 18 lat i podlegają jego statusowi. 

Bank sprawdzi Twoją zdolność kredytową (BIK) i na jej podstawie podejmie decyzję o udzieleniu pożyczki.

Pożyczki bankowe Kasa Stefczyka

Pożyczka daje pieniądze, których potrzebujesz z góry i pozwala rozłożyć koszty ich spłaty. Niezależnie od tego, czy chodzi o specjalne wakacje, samochód czy nową kuchnię, pożyczka osobista może sprawić, że będzie to bardziej przystępne.

Ile można pożyczyć?

Kwota pożyczki waha się pomiędzy 1000 PLN a 30000 PLN co jest jedną z wyższych kwot pożyczek online. Skorzystaj z kalkulatora pożyczki osobistej, aby oszacować odsetki i miesięczne spłaty pożyczki osobistej na podstawie Twojej zdolności kredytowej.

Dostępne okresy spłaty

Możesz ubiegać się o okres kredytowania od 4 do 60 miesięcy w zależności od kwoty i celu kredytu. Pamiętaj tylko, że maksymalny okres spłaty może być niższy dla niektórych celów pożyczkowych.

Pożycz dokładnie tyle, ile potrzebujesz.

Oferujemy pożyczki na pokrycie dużych i małych kosztów, a Ty możesz określić dokładnie kwotę, której potrzebujesz.

Jak naliczane są odsetki

Oprocentowanie jest stałe przez cały okres kredytowania.

Na początku kredytu wyliczamy odsetki, które będziesz spłacać przez cały okres kredytowania i doliczamy je do kwoty kredytu. Obliczamy Twoje odsetki, naliczając odsetki według stawki miesięcznej opartej na RRSOod salda Twojej pożyczki, pomniejszonej o Twoje miesięczne spłaty. Dodajemy to do kwoty pożyczki, a następnie dzielimy tę sumę przez liczbę miesięcznych spłat.

Kalkulator pożyczek poda przykład, ile może Cię to kosztować w oparciu o kwotę pożyczki i żądany okres. Jednak oferowane przez nas oprocentowanie może być wyższe w zależności od indywidualnych okoliczności. 

Kasa Stefczyka logowanie

Kasa Stefczyka online - z racji tego, że cały świat podległ ostatnio wielkiej zmianie i digitalizacji, Kasa Stefczyka również egzystuje online. Zaloguj się na swoje konto przez stronę internatową bądź mobilnie używając aplikacji i miej wszystkie swoje informacje pod ręką.

SpeakerCamera
14.23
Kasa Stefczyka

Alternatywy dla Kasa Stefczyka

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Smartpożyczka logo
Rozpatrywanie wniosków 24/7
Możliwość refinansowania pożyczki
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved