logo
Kwota pożyczki
1000 - 30 000 zł
Okres kredytowania
4 - 60 miesięcy
RRSO
0 - 52,48%
Min. wiek
18 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

Kasa Stefczyka

Kasa Stefczyka to zaufany bank zajmujący się finansami i pożyczkami osobistymi, który zapewnia szybką i bezproblemową alternatywę dla chwilówek. W ofercie posiadają pożyczki krótkoterminowe, które wpłacasz bezpośrednio na konto bankowe, bez czekania w kolejce. 

Podobnie jak w przypadku większości produktów kredytowych, oprocentowanie pożyczki osobistej w banku zależy w dużej mierze od Twojej zdolności kredytowej. Im pozytywniejszy wpis w BIK, tym niższa stawka i mniejsze odsetki spłacane przez cały okres spłaty pożyczki. Oprocentowanie wpływa również na całkowitą miesięczną płatność, podobnie jak długość okresu; dłuższy termin oznacza niższe miesięczne płatności, ale z czasem płacisz wyższe odsetki.

Kasa Stefczyka jakie bazy sprawdza?

Jeśli złożysz wniosek, a bank zaoferuje Ci pożyczkę, Twoja stawka może być wyższa w zależności od oceny Twojej sytuacji kredytowej. Pożyczki osobiste są dostępne dla mieszkańców Polski, którzy ukończyli 18 lat i podlegają jego statusowi. 

Bank sprawdzi Twoją zdolność kredytową (BIK) i na jej podstawie podejmie decyzję o udzieleniu pożyczki.

Pożyczki bankowe Kasa Stefczyka

Pożyczka daje pieniądze, których potrzebujesz z góry i pozwala rozłożyć koszty ich spłaty. Niezależnie od tego, czy chodzi o specjalne wakacje, samochód czy nową kuchnię, pożyczka osobista może sprawić, że będzie to bardziej przystępne.

Ile można pożyczyć?

Kwota pożyczki waha się pomiędzy 1000 PLN a 30000 PLN co jest jedną z wyższych kwot pożyczek online. Skorzystaj z kalkulatora pożyczki osobistej, aby oszacować odsetki i miesięczne spłaty pożyczki osobistej na podstawie Twojej zdolności kredytowej.

Dostępne okresy spłaty

Możesz ubiegać się o okres kredytowania od 4 do 60 miesięcy w zależności od kwoty i celu kredytu. Pamiętaj tylko, że maksymalny okres spłaty może być niższy dla niektórych celów pożyczkowych.

Pożycz dokładnie tyle, ile potrzebujesz.

Oferujemy pożyczki na pokrycie dużych i małych kosztów, a Ty możesz określić dokładnie kwotę, której potrzebujesz.

Jak naliczane są odsetki

Oprocentowanie jest stałe przez cały okres kredytowania.

Na początku kredytu wyliczamy odsetki, które będziesz spłacać przez cały okres kredytowania i doliczamy je do kwoty kredytu. Obliczamy Twoje odsetki, naliczając odsetki według stawki miesięcznej opartej na RRSOod salda Twojej pożyczki, pomniejszonej o Twoje miesięczne spłaty. Dodajemy to do kwoty pożyczki, a następnie dzielimy tę sumę przez liczbę miesięcznych spłat.

Kalkulator pożyczek poda przykład, ile może Cię to kosztować w oparciu o kwotę pożyczki i żądany okres. Jednak oferowane przez nas oprocentowanie może być wyższe w zależności od indywidualnych okoliczności. 

Kasa Stefczyka logowanie

Kasa Stefczyka online - z racji tego, że cały świat podległ ostatnio wielkiej zmianie i digitalizacji, Kasa Stefczyka również egzystuje online. Zaloguj się na swoje konto przez stronę internatową bądź mobilnie używając aplikacji i miej wszystkie swoje informacje pod ręką.

SpeakerCamera
10.32
Kasa Stefczyka

Alternatywy dla Kasa Stefczyka

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved