logo
Kwota pożyczki
0 zł
Okres kredytowania
Karta debetowa
RRSO
0%
Min. wiek
18 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

Spis treści

Idea Bank

Bank założony w 1991 roku przez miliardera Leszka Czarneckiego z nadzorem Getin Noble Banku. Od 2021 roku Idea bank został przejęty przez Bank Pekao SA. Bank oferuje produkty finansowe dla klientów prywatnych jak i dla mikro przedsiębiorstw. 

Idea bank online

Jak wspomniano, bank Ideazajmuje się postępem cyfrowym i kładzie duży nacisk na przyjazność dla użytkownika. Dlategodepartament IT włożyłwiele wysiłku w zaprojektowanie bardzo dobrego i przejrzystego banku internetowego, do którego Ty jako klient masz dostęp bez względu na to, gdzie jesteś. Bankowość internetowa Idea bank posiada również rozbudowany interfejs użytkownika, dostosowany również do urządzeń mobilnych. Mają łatwo dostępną aplikację na większość telefonów komórkowych, co oznacza, że zawsze masz krótką drogę do swojego banku internetowego, niezależnie od tego, czy chcesz przelać pieniądze między własnymi kontami, czy przelać pieniądze innym. Idea Bank logowanie to jedna z opcji, którą możesz znaleźć na stronie głównej, jest to pierwszy krok, aby założyć konto osobiste w banku. 

Pożyczka Idea bank

Bank oferuje szereg usług związanych z pożyczkami. Dzięki nim możesz zaciągnąć kredyty konsumpcyjne, hipoteczne, samochodowe i kilka innych rodzajów kredytów. Jeśli chcesz obliczyć, ile kosztują poszczególne kredyty skorzystaj z kalkulatora kredytowego. Użyj go, aby zobaczyć, ile wyniesie twoja ratamiesięczna, na podstawie tego, jak dużą pożyczkę chcesz zaciągnąć i na jaki okres. 

  • Idea Bank oferuje kredyty dla małych firm, z długim okresem spłat. Musisz spełnić kilka kryteriów, abyubiegać się o pożyczkę:
  • Musisz mieć bezpieczną i stabilną sytuację finansową;
  • Brak wpisu na liście dłużników;
  • Musisz mieć co najmniej 21 lat;
  • Musisz mieć stały dochód.

Kryteria te wyznaczają bankowi jak najbardziej bezpieczne, zarówno dla Ciebie, jak i dla banku. W ten sposób bank ma pewność, że najprawdopodobniej będziesz w stanie spłacić pożyczkę, o którą się ubiegasz.

Klienci indywidualni – konta osobiste w Idea Banku

Idea bank posiada w swojej ofercie wybór kart bankowych:

Konto prze korzystne- jest to konto bez żadnych dodatkowych opłat do 3 lat.

Konto Świat Premium- jest to konto z kartą Mastercard z zerowymi opłatami i korzystnym kursem walut.

Poza wymienionymi ofertami i korzyściami Idea Bank posiada szereg innych produktów i programów dostępnych dla klientów takich jak Idea Bank lokaty. Przykładami tego są oszczędności i inwestycje, w tym rachunek funduszowy i rachunek oszczędnościowy na akcje. 

Biuro Obsługi Klienta Idea Banku

Jeśli masz więcej pytań dotyczących banku i jego usług, skorzystaj z Idea bank infolinia. Bank posiada bardzo dobrze rozwiniętą i przyjazną dla użytkownika obsługę klienta. Na swojej stronie internetowej ma wyszukiwarkę, w której można wpisywać słowa kluczowe i wyszukiwać artykuły, które dotyczą Twojego problemu. Mają wyjaśnienia dla wszystkich swoich produktów i są łatwo uporządkowane według kategorii, dzięki czemu łatwo je znaleźć. Jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz, zawsze możesz porozmawiać z asystentem online lub zadzwonić w godzinach pracy banku.

SpeakerCamera
14.28
Idea Bank

Alternatywy dla Idea Bank

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved