logo
Kwota pożyczki
800 - 25 000 zł
Okres kredytowania
3 - 36 miesięcy
RRSO
78,35%
Min. wiek
18 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

Hapi Pożyczki

Hapi pożyczki to firma udzielająca szybkich pożyczek. Ponadto, Hapipożyczki stawia na przejrzystość i oferuje swoim użytkownikom kredyty po najniższych możliwych kosztach. Wyróżnia się przedstawieniem z wyprzedzeniem wydatków i prowizji związanych z wnioskiem o pożyczkę i procesem akceptacji. Oferuje usługi kredytowe i banków,  projektuje coraz lepsze opcje zgodnie z sugestiami swoich klientów. Główną i najlepszą cechą Hapipożyczki jest jego przejrzystość. Dzięki temu podmiotowi będziesz mógł szybko złożyć wniosek bez objazdów i małych liter.

Ile mogę pożyczyć?

Hapi pożyczki jako instytucja finansowa specjalizuje się w udzielaniu pożyczek na raty w kwocie od 800 do 15.000 zł, przy czym miesięczne raty można rozłożyć w czasie od 3 do 36 miesięcy. Oferta jest bardzo elastyczna i dopasowana do potrzeb wielu klientów, którzy sami decydują, kiedy chcą rozpocząć spłatę zobowiązania.

Hapipożyczki to parabank, który na co dzień pracuje, aby dać swoim klientom możliwość rozwoju zarówno w życiu osobistym, jak i biznesowym. To właśnie z dumą nazywają „hapi”.

Czym są Hapi usługi?

Hapispokój to pożyczka zabezpieczająca na wypadek utraty pracy, gdzie pożyczkodawca zapewnia wsparcie aż do 6 miesięcy.

Hapizdrowie to program do wyboru z pożyczką lub bez gdzie zyskuje się konsultacje lekarskie, badania laboratoryjne, badania diagnostyczne takie jak EKG. 

Rodzaje pożyczek

Pożyczka długoterminowa jest to rodzaj umowy rozłożony aż do 24 miesięcy z możliwością pobrania do 15.000 złotych. 

Pożyczka ratalna to rodzaj pożyczki do 36 miesięcy, aby ją otrzymać trzeba spełnić wymagania oceny kredytowej

Jakie dokumenty są potrzebne, aby otrzymać pożyczkę w Hapi pożyczki?

Proces składania wniosków jest niezwykle prosty, a liczba wymaganych dokumentów jest minimalna. Aby złożyć wniosek, potrzebujesz:

  • Na suwaku na stronie głównej wybierz, ile potrzebujesz w danym momencie i w ile jesteś w stanie spłacić kwotę, którą pobierasz (wszystko odbywa się online poprzez wniosek);
  • Następnie zadzwoni do ciebie nasz konsultant, aby potwierdzić dane;
  • Następnie otrzymasz pieniądze na wskazany przez ciebie rachunek bankowy.

Hapi pożyczki logowanie do konta online:

Aby zalogować się do swojego konta trzeba wejść na stronę główna portalu hapipozyczki i wybrać w prawym górnym rogu ikonę strefa klienta logowanie, a następnie uzupełnić puste pola swoim adresem email i hasłem. W przypadku gdy nie pamiętasz swojego hasła możesz zawsze postarać się o przypomnienie przez funkcje “hasło gdzieś umknęło?”

Wakacje pożyczkowe

Godna uwagi jest możliwość wstrzymania spłaty zobowiązania, tzw.” wakacje od spłaty” co przy nagłym wzroście wydatków daje ulgę dla domowego budżetu.

Opcja odroczenia spłaty zobowiązania jest bardzo korzystna pod warunkiem ponownego sumiennego spłacania zaległej części pożyczki po przerwie.

Alternatywy dla Hapi Pożyczki

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved