logo
Kwota pożyczki
0 - 200 000 zł
Okres kredytowania
0 - 10 lat
RRSO
0%
Min. wiek
18 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

Spis treści

Getin bank

Getin Bank Polska jest częścią GrupyGetin Noble Bank SA. Jest to instytucja finansowa na polskim rynku od 1990 roku. Świadczy usługi dla klientów indywidualnych i biznesowych. Podstawowym przedmiotem działalności Getin Banku jest bankowość osobista. Z banku korzysta około 2,4 mln klientów, jego produkty dostępne są w ponad 500 punktach indywidualnych i franczyzowych, samoobsługowym Getin Point oraz w różnych lokalizacjach.

Czym jest bankowość osobista Getin banku?

Bankowość osobista to dział dla klientów indywidualnych, który obejmuje różne produkty i usługi, takie jak konta osobiste, karty, bankowość elektroniczna, inwestycje i dużo więcej.

Co oferuje Getin Bank?

Dział dla osób indywidualnych oferuje następujące produkty i usługi:

Karty i rachunki:

Karta debetowa do wyboru Visa lub Mastercard

Karta kredytowa do wyboru Visa lub Mastercard z okresem bez odsetkowym do 52 dni, bez dodatkowych opłat za wydanie karty, z możliwością wypłacania pieniędzy na całym świecie.

Bankowość internetowa:

Bankowość internetowa, za pośrednictwem Getin Bank logowanie, miej dostęp do swojego konta i zarządzaj skąd chcesz i kiedy chcesz. Bezpieczeństwo zapewnia mobilna autoryzacja zwana też GetinID. Usługa bankowości online to bezpłatna usługa oferowana przez ING, dzięki której można płacić rachunki online, przelewać pieniądze znajomym na podstawie numeru telefonu (dotyczy tylko klientów Getin Banku), doładowywać karty przedpłacone, wydawać nową kartę i wiele więcej. Poprzez bankowość internetową masz również dostęp do wszystkich szczegółów swojego konta - takich jak saldo, transakcje, IBAN, kod PIN.

Bankowość mobilna:ostatnio bardzo znany i często używany BLIK to jedna z wielu zalet bankowości mobilnej. Już nie potrzebujesz karty, wystarczy mieć telefon przy sobie, a płatności dokonasz za jego pośrednictwem.

Kredyty:

kredyt gotówkowy - szybki kredyt: jest to pożyczka na potrzeby osobiste, którą można również przeznaczyć na refinansowanie. Maksymalna dostępna kwota to 200 000 PLN. Oprocentowanie tej pożyczki jest stałe i ma niskie wartości. Maksymalny okres kredytowania to 10 lat.

Kredyt konsolidacyjny: maksymalna dostępna kwota to 200 000 PLN, na maksymalny okres 10 lat. 

Kredyt hipoteczny: przy tej pożyczce korzystasz ze stałego oprocentowania przez pierwsze 5 lat, ale możesz też wybrać oprocentowanie zmienne. Getin Bank nie pobiera opłat za przedterminową spłatę całościową ani administrowanie kredytem za tego typu pożyczki.

Kredyt EKO gotówkowy: jest to kredyt na urządzenia energooszczędne takie jak solary, pompy ciepła itd.limit do 40 000 PLN z maksymalnym okresem kredytowania do 10 lat

Oszczędności i inwestycje:

Elastyczne konto oszczędnościowe: dostęp do konta oszczędnościowego jest nieograniczony, możesz przelać pieniądze na to konto ze swojego rachunku bieżącego i/lub aktywując opcję 'płatności cykliczne'.

Lokata mobilna: Getin bank lokaty to konto oszczędnościowe z maksymalną kwotą do 10 000 PLN ze stałym oprocentowaniem.

Konta oszczędnościowe typu Skarbonka:to usługa oferowana przez Getin Bank, dzięki której kwota zakupów jest zaokrąglana, a zaokrąglenie trafia bezpośrednio na konto oszczędnościowe. W ciągu miesiąca można zebrać znaczną kwotę. Stałe oprocentowanie i kapitalizacja miesięczna. 

Ubezpieczenia:

Bank oferuję różnego rodzaju ubezpieczenia takie jak: Ubezpieczenie domu; turystyczne, czyli na wakacje; Ochrona kredytu; ochrona karty

Jak długo trwa przelew krajowy/zagraniczny Getin Banku?

Czas trwania przelewu różni się w zależności od waluty:

Przelew w PLN - termin realizacji to jeden dzień roboczy od dnia otrzymania dyspozycji przez bank.

Przelew w innej walucie - termin wynosi 3 dni robocze od dnia otrzymania dyspozycji przez Getin Bank.

Jakie są zalety pożyczki osobistej?

 • Przejrzystość i zaufanie
 • Stałe oprocentowanie
 • Możliwość wykupienia ubezpieczenia na wypadek nieprzewidzianych sytuacji
 • Wymagane minimalne dokumenty, nie jest wymagane zaświadczenie o dochodach, zatwierdzenie na miejscu dla pracowników i emerytów
 • Prowizja 0 za otwarcie konta w PLN
 • Prowizja 0 za administrowanie kontem w PLN (pod pewnymi warunkami)
 • Udzielenie pożyczki na miejscu, po zweryfikowaniu dochodów w bazach
 • Możliwość wyboru terminu spłacalności

Jakie są warunki pożyczki na potrzeby osobiste?

 • Minimalny wiek 18 lat
 • Maksymalny wiek na koniec umowy kredytowej
 • Stałe zatrudnienie z minimalną kwotą 2000 PLN
 • Numer PESEL
 • Polski numer telefonu
 • Adres email

Co to jest Ochrona Kredytowa?

Ubezpieczenie kredytu, które chroni Cię w przypadku nieprzewidzianych sytuacji, takich jak utrata pracy, niezdolność do pracy, wypadek lub śmierć.

Getin Bank infolinia i Getin Bank kontakt z klientami:

Obsługa klienta jest dostępna 24 godziny na dobę. Możesz skontaktować się z agentem telefonicznie, mailowo lub umówić się na wizytę w biurze Banku.

SpeakerCamera
13.10
Getin bank

Alternatywy dla Getin bank

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Cashtero logo
Pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę
Żadnych ukrytych opłat
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved