logo
Kwota pożyczki
500 - 15 000 zł
Okres kredytowania
1 - 30 dni
RRSO
513,89%
Min. wiek
20 - 75 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

Spis treści

Finbo

Szybkie usługi finansowe

Finbo jako poza bankowa instytucja finansowa oferuje szybkie i wygodne rozwiązania finansowe dostępne dla każdego. W ofercie Finbo znajdują się korzystne krótkoterminowe pożyczki, których uzyskanie możliwe jest nawet w 15 minut od momentu pozytywnego rozpatrzenia wniosku. 

Kwoty pożyczek oferowane przez Finbo są w wysokości od 200 do 10.000 zł z możliwością spłaty w terminie od 1 do 30 dni. Firma daje również możliwość odroczenia terminu spłaty pożyczki o 7, 14 bądź 30 dni przy dokonaniu dodatkowej opłaty.

Czy mogę ubiegać się o pożyczkę?

W Finbo pożyczkę może otrzymać każda osoba fizyczna pod warunkiem, że ma ukończone 20 lat i nie przekroczyła 75 roku życia; ma polskie obywatelstwo i meldunek; posiada polski numer telefonu wraz z polskim numerem konta bankowego; jest zdolna prawnie do czynności pożyczkowych; ma aktualny dowód osobisty.

Pożyczanie przez internet w kilku krokach

  • Wypełnij wniosek na stronie
  • Wykonaj opłatę rejestracyjną
  • Otrzymaj pieniądze

Opłata rejestracyjna

Aby przejść pozytywnie weryfikacje potrzeba zrobić przelew tak zwany przelew weryfikacyjny w wysokości minimalnej 1 grosz (0.01 zł).

Ważnym aspektem jest, aby w tytule przelewu wpisać:

„Potwierdzam Warunki Umowy Pożyczki Finbo (wpisz Twój numer PESEL)"

Jak szybko otrzymam pieniądze?

Szybkość przelanych pieniędzy jest zależna od godzin pracy banku, w którym posiadasz konto. Niemniej jednak posiadając rachunek bankowy w jednym z poniższych banków:

PKO Bank Polski, Pekao SA, mBank, BRE Bank, MultiBank, Santander, BZWBK Kredyt Bank, Alior Bank, T-mobile, Bank BPH, Millennium Bank, Getin Bank

Zaksięgowanie pieniędzy może trwać nawet do 15 minut. 

Troska o klientów i ich potrzeby na pierwszym miejscu

Osoby po raz pierwszy korzystające z usług Finbo mają możliwość skorzystania z Pierwszej Promocyjnej Pożyczki w wysokości od 200 do 3000 zł bez opłat, pod warunkiem terminowego uregulowania zobowiązania. 

Finbo jako pozabankowa instytucja finansowa koncentruje się na świadczeniu usług finansowych zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi stawiając troskę o klienta w centrum.

SpeakerCamera
07.37
Finbo

Alternatywy dla Finbo

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Smartpożyczka logo
Rozpatrywanie wniosków 24/7
Możliwość refinansowania pożyczki
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved