logo
Kwota pożyczki
500 - 15 000 zł
Okres kredytowania
1 - 30 dni
RRSO
513,89%
Min. wiek
20 - 75 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

Spis treści

Finbo

Szybkie usługi finansowe

Finbo jako poza bankowa instytucja finansowa oferuje szybkie i wygodne rozwiązania finansowe dostępne dla każdego. W ofercie Finbo znajdują się korzystne krótkoterminowe pożyczki, których uzyskanie możliwe jest nawet w 15 minut od momentu pozytywnego rozpatrzenia wniosku. 

Kwoty pożyczek oferowane przez Finbo są w wysokości od 200 do 10.000 zł z możliwością spłaty w terminie od 1 do 30 dni. Firma daje również możliwość odroczenia terminu spłaty pożyczki o 7, 14 bądź 30 dni przy dokonaniu dodatkowej opłaty.

Czy mogę ubiegać się o pożyczkę?

W Finbo pożyczkę może otrzymać każda osoba fizyczna pod warunkiem, że ma ukończone 20 lat i nie przekroczyła 75 roku życia; ma polskie obywatelstwo i meldunek; posiada polski numer telefonu wraz z polskim numerem konta bankowego; jest zdolna prawnie do czynności pożyczkowych; ma aktualny dowód osobisty.

Pożyczanie przez internet w kilku krokach

  • Wypełnij wniosek na stronie
  • Wykonaj opłatę rejestracyjną
  • Otrzymaj pieniądze

Opłata rejestracyjna

Aby przejść pozytywnie weryfikacje potrzeba zrobić przelew tak zwany przelew weryfikacyjny w wysokości minimalnej 1 grosz (0.01 zł).

Ważnym aspektem jest, aby w tytule przelewu wpisać:

„Potwierdzam Warunki Umowy Pożyczki Finbo (wpisz Twój numer PESEL)"

Jak szybko otrzymam pieniądze?

Szybkość przelanych pieniędzy jest zależna od godzin pracy banku, w którym posiadasz konto. Niemniej jednak posiadając rachunek bankowy w jednym z poniższych banków:

PKO Bank Polski, Pekao SA, mBank, BRE Bank, MultiBank, Santander, BZWBK Kredyt Bank, Alior Bank, T-mobile, Bank BPH, Millennium Bank, Getin Bank

Zaksięgowanie pieniędzy może trwać nawet do 15 minut. 

Troska o klientów i ich potrzeby na pierwszym miejscu

Osoby po raz pierwszy korzystające z usług Finbo mają możliwość skorzystania z Pierwszej Promocyjnej Pożyczki w wysokości od 200 do 3000 zł bez opłat, pod warunkiem terminowego uregulowania zobowiązania. 

Finbo jako pozabankowa instytucja finansowa koncentruje się na świadczeniu usług finansowych zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi stawiając troskę o klienta w centrum.

SpeakerCamera
13.10
Finbo

Alternatywy dla Finbo

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Cashtero logo
Pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę
Żadnych ukrytych opłat
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved