logo
Kwota pożyczki
100 - 4000 zł
Okres kredytowania
1 - 30 dni
RRSO
0 - 1953,2%
Min. wiek
21 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

Spis treści

Filarum

Filarum jest jedną z najbardziej znanych firm udzielających szybkich pożyczek w Polsce, z której usług z chęcią korzystają nowi klienci, gdyż jest to firma godna zaufania o czym świadczy otrzymany Laur Klienta w 2014 roku. 

Filarum specjalizuje się w udzielaniu pożyczek krótkoterminowych, czyli tzw. Chwilówek. 

Rodzaje pożyczek:

Jedną z takich chwilówek jest darmowa pożyczka, którą Filarum kieruje do swoich nowych klientów. Dostępna kwota pierwszej pożyczki to od 100 do 1000 zł na okres 30 dni. Pożyczkę można spłacić przed upływem terminu a szczegóły spłaty zawarte są w umowie. 

Co do kolejnych pożyczek w Filarum to są one płatne, co oznacza, że należy się liczyć z pełnymi kosztami pożyczki, na które składają się zarówno koszty prowizji jak i odsetki kapitałowe.

W jaki sposób Filarum udziela pożyczek?

Warunki udzielania chwilówek przez Filarum są jasne i klarowne, przed podjęciem decyzji o pożyczce możemy się zapoznać z ostatecznymi jej kosztami, dzięki czemu unikniemy nieprzyjemnych rozczarowań a tym samym znacznie ułatwimy sobie podjęcie decyzji. 

Ważną kwestią przy zaciąganiu pożyczki w Filarum jest terminowa jej spłata. W przypadku braku spłaty pożyczki naliczane są karne odsetki a wszelkie opóźnienia w spłacie mogą również skutkować odmową udzielenia kolejnej pożyczki. 

Warto również wspomnieć, iż Filarum weryfikuje swoich klientów m.in. w Krajowym Rejestrze Długów BIG a także sprawdza historie spłaconych zobowiązań w celu ocenienia zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy 

Ogólne warunki uzyskania pożyczki w Filarum

  • wiek od 20 do 76 lat;
  • polskie obywatelstwo;
  • ważny, polski dowód osobisty;
  • zamieszkanie i zameldowanie na terenie Polski;
  • zdolność kredytowa pozwalająca na spłatę pożyczki;
  • dobra historia kredytowa;
  • konto bankowe z dostępem do bankowości elektronicznej;
  • telefon komórkowy z polskim numerem;
  • adres e-mail.

Firma Filarum nie wymaga od swoich klientów potwierdzenia zatrudnienia ani żadnych dodatkowych zaświadczeń o dochodach czy też o ich wysokości.

Jak szybko Twoje pieniądze pojawią się na koncie?

Ogromną zaletą w Filarum jest brak zbędnych formalności a także krótki czas oczekiwania na decyzję, jest on w głównej mierze uzależniony od tego, ile zajmie zaksięgowanie przelewu weryfikacyjnego a także przelewu z wypłatą samej pożyczki. 

Klienci takich banków jak PKOBP, Alior Bank, Pekao SA, Santander Bank Polska (dawniej BZWBK), mBank oraz Millennium Bank mogą liczyć na otrzymanie przyznanej kwoty pożyczki w czasie od kilkunastu do kilkudziesięciu minut

W trosce o swoich klientów i w razie wątpliwości i pytań Filarum oferuje codziennie pomoc swoich konsultantów w godzinach od 7 do 23.

Alternatywy dla Filarum

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Cashtero logo
Pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę
Żadnych ukrytych opłat
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved