logo
Kwota pożyczki
1000 - 12 000 zł
Okres kredytowania
4 - 24 miesiące
RRSO
87 - 191%
Min. wiek
18 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

Fellow Finance

Pożyczaj na swoich zasadach

Fellow Finance to firma pozabankowa udzielająca szybkich pożyczek. Oryginalnie pochodzi z Finlandii i należy do spółki Fellow Finance Oyj,i jest jedną z bardziej popularnych firm pożyczkowych w krajach nordyckich (Szwecja, Dania, Finlandia), ale także egzystuje na rynku polskim, czeskim i niemieckim.

Fellow Finance to pożyczki społecznościowe na zasadzie transakcji między osobami prywatnymi, czyli pożyczkobiorcą i inwestorem. Firma pełni tutaj rolę pośrednika w transakcji dając możliwość ustalenia indywidualnych zasad udzielania pożyczki i jej spłaty.

Pożyczka społecznościowa, czym jest i jak się do niej zabrać?

Pożyczki społecznościowe to pożyczki udzielane przez prywatne osoby, gdzie cel pożyczki to zakup nowego auta, remont domu, wakacje z rodziną lub pokrycie poprzedniego zadłużenia (oczywiście cel pożyczki może być zupełnie inny, niemniej jednak kwota nie powinna być zbyt wysoka). Umowa na wysokość kwoty i czas jej spłaty jest uzgadniana pomiędzy wnioskodawcą i inwestorem. 

Fellow finance logowanie do konta jest bardzo proste! Wystarczy tylko podać login i hasło i wcisnąć ZALOGUJ. Fellow Finance jako firma pożyczkowa przygotowała także symulacje pożyczki tak zwane DEMO, gdzie można przekonać się na własnej skórze jak to działa, bez obaw o utratę pieniędzy. 

Oferta Fellow Finance jest dopasowywana do potrzeb klienta, co ważne pożyczkodawcy i klienci są dobierani do siebie tak, aby cały proces przebiegał poprawnie. Przygotowanie umowy, kwestie rachunkowe oraz opieka nad osobami biorącymi pożyczkę również spoczywa po stronie Fellow Finace by każda ze stron czuła się bezpiecznie i komfortowo.

Zalety pożyczek społecznościowych to:

  • - Indywidualne podejście do klienta;
  • - Możliwość przesunięcia terminu spłaty;
  • - Długie maksymalne okresy spłaty.

 

Alternatywy dla Fellow Finance

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved