logo
Kwota pożyczki
1000 - 120 000 zł
Okres kredytowania
6 - 60 miesięcy
RRSO
0 - 12,42%
Min. wiek
25 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

BNP kredyt gotowkowy

BNP Paribas: wiodący bank Unii Europejskiej i kluczowa firma w bankowości międzynarodowej

BNP Paribas jest obecny w 68 krajach, zatrudnia ponad 193 000 pracowników, w tym prawie 148 000 w Europie. Grupa wspiera wszystkich swoich klientów – osoby fizyczne, stowarzyszenia, przedsiębiorców, MŚP i instytucje – w powodzeniu ich projektów poprzez swoje rozwiązania finansowe, inwestycyjne, oszczędnościowe i ochronne.

BNP Paribas zajmuje kluczowe stanowiska w trzech pionach operacyjnych:

Pion Bankowości Detalicznej skupia całą działalność detaliczną Grupy oraz wyspecjalizowane linie biznesowe

Investment & Protection Services obejmuje wyspecjalizowane firmy oferujące szeroki zakres usług oszczędnościowych, inwestycyjnych i ochronnych

Pion Bankowości Korporacyjnej i Instytucjonalnej oferuje dopasowane rozwiązania finansowe dla klientów korporacyjnych i instytucjonalnych.

Pożyczka BNP Paribas

Kredyt bankowy BNP przybiera kilka form. Jeśli potrzebujesz pieniędzy szybko i na cokolwiek, to na pewno docenisz produkt taki jak szybka pożyczka. Jeśli zbliża się koniec miesiąca a twoje konto bankowe jest prawie puste, bank oferuje również kredyt w rachunku bieżącym. Połączenie i przeniesienie wszystkich pożyczek do BNP Paribas to kolejny sposób pożyczania pieniędzy. A może myślisz o nowym samochodzie? Wykorzystaj pieniądze, aby to sfinansować.

Klienci banku mogą zrobić większość operacji związanych z pożyczkami online. Nie wyklucza to jednak możliwości osobistego spotkania się z konsultantem na miejscy w banku, a dokładniej z jego bankierem. Jeśli wolisz zajmować się sprawami związanymi z produktami bankowymi „twarzą w twarz”, możesz odwiedzić jeden z ponad 100 oddziałów w Polsce.

Pożyczka Gotówkowa

Potrzebujesz pieniędzy jak najszybciej, czy po prostu nie możesz się doczekać? Z szybką pożyczką na wszystko możesz ubiegać się do 4.000 PLN. Nie płacisz nic za zorganizowanie lub zarządzanie pożyczką. 

Możesz wybrać okres spłaty według własnych upodobań - spłać szybciej lub wybierz niskie miesięczne raty. Wszystko zależy od Ciebie. Raty możesz rozłożyć na 6 do 24 miesięcy.

Aby ubiegać się o pożyczkę, musisz być pełnoletni, tzw. minimalny wiek to 18 lat. W rezultacie będziesz potrzebować również dowodu tożsamości. O pożyczkę bez problemu złożysz wniosek przez Internet. Najpierw wypełnisz wniosek, a następnie otrzymasz ofertę na skrzynkę e-mail. Wtedy skontaktuje się z Tobą bankier, z którym omówisz szczegóły pożyczki. Jak tylko podpiszesz umowę (kurier vs oddział) bank prześle pieniądze na Twoje konto - potrzebne jest też konto bankowe.

Konsolidacja – czyli kredyt konsolidacyjny

Połączenie pożyczek to punkt wyjścia w sytuacji, gdy masz już więcej niż jedną pożyczkę i w najgorszym przypadku każdy z innym bankiem lub firmą pozabankową.

Bank BGŻ PBP Paribas oferuje konsolidację i transfer nieograniczonej liczby kredytów do 200 000 PLN. Ponadto możesz otrzymać dodatkową gotówkę w tej samej maksymalnej kwocie. Możesz spłacać do 120 miesięcy i sam wybierasz, w który dzień miesiąca chcesz wysłać płatność. Bank nie pobiera żadnych opłat za usługi takie jak negocjacje i zarządzanie.

A jak ubiegać się o konsolidację? Zasadniczo jest to taka sama procedura, jak ubieganie się o szybką pożyczkę na cokolwiek:

  • Wypełnij wniosek online
  • O szczegółach pożyczki omówisz telefonicznie z bankierem
  • Zatwierdzenie wniosku
  • Pieniądze na koncie

Kredyt w sklepach internetowych

Jest to nowość na rynku pożyczek, jako że zakupy online stały się bardzo modne, odkąd rok 2020 przyniósł nam wiele internetowych udogodnień, Bank BNP także posuwa się w kierunku innowacji własnych pożyczek. 

Kredyt lub leasingna samochód

Kolejnymz oferowanych produktów BNP jest kredyt samochodowy. Bank zapewnia to we współpracy z BNP - Leasing w formie kredytu konsumenckiego. Oprócz samochodu można nim również sfinansować np. motocykle na cele osobiste.

Pożyczone środki gwarantujesz tylko samochodem, do którego je wykorzystujesz.

Masz tylko kilka tysięcy zaoszczędzonych i obawiasz się, że prawdopodobnie nie dostaniesz z tego powodu kredytu samochodowego? Bez strachu. Możesz otrzymać pożyczkę, nawet jeśli Twoje oszczędności są niskie lub nawet nie ma ich wcale.

To, jak długo spłacasz pożyczkę, zależy od tego, jak długo ją wybierzesz. BNP Paribas Bank pozwala na rozłożenie rat na okres leasingu do 7 lat. Rata miesięczna jest stała, więc zawsze spłacasz tę samą ratę z pożyczonej kwoty.

Ubezpieczenie

Obawiasz się, że w przyszłości nie będziesz w stanie spłacić kredytu? W takich przypadkach istnieje ubezpieczenie, które możesz zorganizować dla wybranych produktów BNP.

Ubezpieczenie stosuje się w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń. Bank zorganizuje dla kredytu ubezpieczenie, które może być odpowiednie w nieoczekiwanych sytuacjach. W ten sposób będziesz mieć pewność, że zawsze wywiążesz się ze swoich zobowiązań finansowych.

Ubezpieczenie wypłacalności różni się w zależności od rodzaju pożyczki. Są to jednak podobne warunkidla wszystkich produktów. Bank rozróżnia, dlaczego nagle nie jesteś w stanie spłacić kredytu. Od tego zależy częstotliwość spłat oraz to, czy bank spłaci za Ciebie całość czy część zadłużenia.

Ryzyko kredytowe

Istnieje ryzyko zmiany kursu, jeśli zaciągnąłeś kredyt w obcej walucie, ryzyko zmiany oprocentowania, jeśli nie zdecydowałeś się na kredyt ze stałą stopą procentową. Ryzyko zmniejszenia lub utraty dochodów oraz niemożności wywiązania się z zobowiązań kredytowych, co jest ściśle związane z ryzykiem skutków niespłacania kredytów.

SpeakerCamera
10.32
BNP kredyt gotowkowy

Alternatywy dla BNP kredyt gotowkowy

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved