logo
Kwota pożyczki
300 - 200 000 zł
Okres kredytowania
1 - 120 miesięcy
RRSO
0 - 15,04%
Min. wiek
18 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

Bank Pocztowy

Bank pocztowy to jeden z pierwszych banków istniejących na rynku polskim po upadku komunizmu. Powstał w 1990 roku z siedzibą główną w Bydgoszczy. Jego pierwotną formą była Poczta Polska, która stworzyła osobny filar swojej marki, bankowość detaliczna Bank pocztowy posiada ok 4 700 placówek w całej Polsce wliczając w to placówki Poczty Polskiej. Bank cieszy się popularnością wśród ok. 850 000 klientów.

Bank w swojej ofercie posiada produkty dla klientów indywidulanych jak i dla małych przedsiębiorstw. Głównymi cechami banku są prostota i bezpieczeństwo, gdzie innowacja łączy się z tradycyjnymi technikami bankowości. 

Pożyczka

Nigdy nie wiadomo, kiedy nadejdzie nieoczekiwany kryzys finansowy, dlatego większość doradców finansowych zaleca posiadanie konta oszczędnościowego oprócz zwykłego budżetu. Ale co zrobić, gdy nie masz tego zabezpieczenia lub gdy nieoczekiwany wydatek jest większy niż to, co zaoszczędziłeś? Na szczęście w Banku Pocztowym jest kilka opcji kredytu gotówkowego.

Jako bezpieczny wierzyciel online z zabezpieczeniami, BankPocztowy kredyt stanowi lepszą alternatywę dla tradycyjnych małych firm pożyczkowych. I może zapewnić szybki proces aplikacji online. Wniosek możesz także złożyć przez telefon lub bezpośrednio w placówce.

Bank oferuję kredyt gotówkowy Kredyt w porządku, jest to kredyt o kwocie nawet do 200 000 PLN z okresem spłacalności do 120 miesięcy. Możesz go wykorzystać na małe lub duże wydatki takie jak rower, wakacje, remont i wiele więcej.

Pożyczki osobiste online od zaufanej firmy

Bank pocztowy chce, aby Twoja osobista pożyczka online była tak płynna, bezpieczna i wygodna, jak to tylko możliwe. Zawsze stawia swoich klientów na pierwszym miejscu i nigdy nie próbuje wciągnąć Cię w większe długi. Dlatego:

Pożyczki są dostępne online jak i do uzyskania w placówce. Aplikacja online jest wygodnym sposobem ubiegania się i zabezpieczenia pożyczki osobistej. Cały proces może zająć nawet 5 minut.

Warunki kredytowania są przejrzyste. Całkowity koszt oraz roczną stopę procentową widzisz od razu, zanim udostępnisz jakiekolwiek dane osobowe. Pierwszym krokiem tego procesu jest ustalenie warunków, które będą dla Ciebie odpowiednie.

Czym Bank Pocztowy 24 różni się od innych banków?

Ubiegając się o pożyczkę osobistą online, upewnij się, że składasz wniosek tylko u sprawdzonego wierzyciela/instytucji bankowej. W ten sposób jesteś chroniony przez prawo państwowe. Bank pocztowy posiada licencję na udzielanie pożyczek osobistych online.

Jakie jest powszechne zastosowanie pożyczek osobistych?

Pożyczki osobiste są wykorzystywane zarówno na wydatki codzienne, jak i te niespodzianki. Jeśli jesteś między wypłatami i potrzebujesz osobistej pożyczki, aby przetrwać trudny finansowo czas, jest to najpopularniejszy powód pożyczki gotówkowej. Możesz złożyć wniosek online o pożyczkę osobistą w ciągu kilku minut.

Pożyczki osobiste mogą być sposobem na szybki start finansowy i mogą być opcją, jeśli chcesz uniknąć opłat w rachunku bieżącym lub opłat za opóźnienia. Jednak pożyczka osobista online nie powinna być wykorzystywana jako długoterminowe rozwiązanie problemów finansowych. 

Bank pocztowy kontakt z klientem

Bank Pocztowy 24to zaufana firma zajmująca się pożyczkami osobistymi, która zapewnia szybką i bezproblemową alternatywę dla chwilówek. Oferujemy pożyczki krótkoterminowe, które wpłacasz bezpośrednio na konto bankowe, bez czekania w kolejce do sklepu. Bank pocztowy infolinia dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30-22:00 i w soboty od 8:00-18:00.

Bank pocztowy dostęp do konta

Aby uzyskać szybki wgląd do swojej bankowości osobistej, wystarczy wejść na stronę główną Banku lub użyć aplikacji mobilnej, następnie użyć opcji Bank Pocztowy logowanie i cały wgląd w historie płatności i zleceń jest zawsze pod ręką.

Oto niektóre z wielu zalet Banku:

Bezpieczne i prywatne

  • Nasz system online jest bezpieczny i bezpieczny.
  • Nie sprzedajemy informacji o klientach.
  • Nasze pożyczki nie mają ukrytych opłat.
  • Mamy jasne warunki kredytowania.

Wygoda

  • Wszystkie potrzebne informacje są na wyciągnięcie ręki na smartfonie lub w przeglądarce. Skorzystaj ze spersonalizowanego pulpitu nawigacyjnego, aby znaleźć kwotę pożyczki, oprocentowanie, przedłużenia, powiadomienia i inne szczegóły.
  • Zespół obsługi klienta jest gotowy odpowiedzieć na Twoje pytania.
  • Możesz spłacić pożyczkę, przelewając pieniądze z tego samego konta, z którego korzystałeś przy wpłacie pożyczki.
SpeakerCamera
08.02
Bank Pocztowy

Alternatywy dla Bank Pocztowy

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved