logo
Kwota pożyczki
1000 - 150 000 zł
Okres kredytowania
6 - 108 miesięcy
RRSO
0 - 79,58%
Min. wiek
18 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

Spis treści

Bank Millennium

Bank Millennium powstał w oparciu o spersonalizowane, zorientowane na społeczność podejście do bankowości, które z dumą dostarcza mieszkańcom Polski. Millenium bank jest instytucją finansową zarejestrowaną w Polsce od 1989 roku, aby zaspokoić potrzeby finansowe rozwijających się obszarów nowo powstałej po komunizmie Polsce. Ponad dwie dekady później Bank Millennium nadal jest własnością i jest zarządzany lokalnie. W 1997 roku Bank połączył się z Bankiem Gdańskim SA a w 1998, Bank uruchomił sieć obsługi klientów prywatnych. W 2019 Bank Millennium SA przejął Euro Bank, a następnie Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) wydała zgodę na połączenie banków. Bank ma ok. 3 mln klientów indywidualnych.

Co oferuje Millenium Bank?

Millenium specjalizuje się w bankowości online, osobistej, telefonicznej i mobilnej, którymi można zarządzać również z domu.Bank posiada oddzielne segmenty takie jak Retail, Prestige i Private Banking. Każdy segment jest odpowiedzialny za osobny target klientów.

Millenium to instytucja bankowa, której bardzo zależy na dobru klienta, dlategoposiada bardzo szeroką ofertę dotyczącą pożyczek jak i kont osobistych.

Jakie są zalety posiadania konta w Millenium Bank?

 • Szybki kredyt
 • Stałe oprocentowanie
 • Maksymalna przejrzystość
 • Usługa zarządzania domem
 • Prosta aplikacja
 • Minimalne wymagane dokumenty

Rodzaje pożyczek w Millenium Banku:

Pożyczka gotówkowa 0 złotych prowizjimaksymalna kwota pożyczki to 20 000 PLN w ofercie promocyjnej. Oferta standardowa wynosi maksymalnie nawet do 150 000 PLN. 

Pożyczka konsolidacyjna jest to połączenie wszystkich pożyczek w jedną ratę z tą samą datą spłacalności z niższą stopą procentową.

Jak ubiegać się o pożyczkę w Millenium?

O pożyczkę Millenium możesz złożyć wniosek online wypełniając formularz na stronie internetowej lub telefonicznie pod numerem telefonu wyświetlonym na stronie Millenium. 

Dokumenty potrzebne do wzięcia pożyczki:

 • 3 miesięczny udokumentowany stały dochód
 • PIT za rok
 • Zaświadczenie o zatrudnieniu

Formularz jest bardzo prosty, wystarczy wypełnić dane takie jak imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mail.

Konieczne jest: 

 • wiek18 lat
 • stały dochód w wysokości co najmniej
 • adres zamieszkania / meldunek polski
 • polski numer telefonu

Millenium– kontakt

Obsługa klienta w MIllenecie dostępna jest całodobowo, dotyczy to bankowości mobilnej i online. Wystarczy zadzwonić na Millenium Bank Infolinia podana na stronie banku, a doradca pomoże Ci rozwiązać lub odpowiedzieć na Twoje pytanie. 

Millenium bank logowanie

Aby zalogować się do swojego konta, wystarczy podać email i hasło, można to zrobić za pomocą telefonu, komputera, tabletu bądź laptopa. 

SpeakerCamera
07.17
Bank Millennium

Alternatywy dla Bank Millennium

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Cashtero logo
Pomożemy Ci znaleźć najlepszą ofertę
Żadnych ukrytych opłat
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved