logo
Kwota pożyczki
500 - 70 000 zł
Okres kredytowania
3 - 120 miesięcy
RRSO
0 - 13,9%
Min. wiek
18 lat

UWAGA: ta kampania juz niestety wygasła w domenie Moneezy

Niestety, ale ta kampania już wygasła w domenie Moneezy, ale znaleźliśmy ciekawą alternatywę dla Ciebie. Kliknij tutaj, aby wyświetlić alternatywne opcje pożyczek.

Spis treści

Alior Bank

Alior Bank to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim świadcząca usługi finansowe od 2008 roku. Alior Bank jest uważany za jedną z najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. Łączy tradycyjne zasady bankowości z technologicznymi rozwiązaniami. Alior Bank wyróżnił się dynamicznym rozwojem i szybko umocnił swoją pozycję rynkową poprzez ofertę innowacyjnych produktów i usług, wyznaczając nowe standardy jakościowe w sektorze bankowo-finansowym. 

Alior Bank oferta

Alior Bank SA oferuje usługi bankowości komercyjnej klientom indywidualnym i biznesowym. Firma oferuje lokaty terminowe, rachunki oszczędnościowe, rachunki osobiste, rachunki bieżące i pomocnicze; oraz kredyty gotówkowe, mieszkaniowe, samochodowe, obrotowe i inwestycyjne, a także pożyczki w rachunku bieżącym i pożyczki online. 

Jakie wymagania trzeba spełniać, aby otrzymać pożyczkę?

  • Obywatele i nierezydenci, otrzymujący stabilne dochody na terenie Polski;
  • Wiek 18 lat

Alior Bank jak wypełnić wniosek?

Alior Bank bankowość internetowa to szybki i prosty sposób na pożyczkę online, aby ją uzyskać należy wypełnić wniosek na stronie Alior Banku. Cały proces składania wniosku odbywa się stuprocentowo online.

Alior bank bankowość internetowa

Alior Bank logowanie, aby zalogować się do swojego konta wystarczy wejść do serwisu i kliknąć w prawym głównym rogu żółty przycisk zaloguj. Jeżeli jesteś nowym klientem wystarczy kliknąć przycisk otwórz konto.

Bankowość elektroniczna, Alior Bank oferuje bezpieczny i szybki dostęp do swojego konta poprzez aplikacje mobilna dostępną na smartfony z oprogramowaniem IOS i Android

Funkcje online dzięki dostępowi do konta online możesz sprawdzić swoje rachunki, przelewy, zarządzać kartami i lokatami (i dużo więcej)

Warunki Mikropożyczki:

Jest to pożyczka związana z mikro kosztami. Maksymalna kwota pożyczki jest dość wysoka, bo aż 70.000 złotych. Okres spłaty mikropożyczki to od 48 miesięcy do 60 miesięcy.  Aby uzyskać mikropożyczkę trzeba podać imię nazwisko numer telefonu i adres email, a biuro obsługi klienta (Alior bank infolinia) skontaktuje się w sprawie pożyczki i wszystko wyjaśni krok po kroku. 

SpeakerCamera
07.37
Alior Bank

Alternatywy dla Alior Bank

Casheddy logo
Bez względu na Twoją historię kredytową
Wysoki wskaźnik akceptacji
Czytaj więcej
Smartney logo
100% online bez dokumentów
Lekkie Raty do 8 lat
Czytaj więcej
Smartpożyczka logo
Rozpatrywanie wniosków 24/7
Możliwość refinansowania pożyczki
Czytaj więcej
Copyright © 2024 Moneezy - All Rights Reserved